eduardas survilas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eduardas survilas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eduardas survilas“.

Dar penkias rungtis laimėję Lietuvos lengvaatlečiai – Baltijos šalių čempionai

Lietuvos lengvaatlečiai – geriausi Baltijos šalyse. Tai paaiškėjo po šeštadienį Uogrėje (Latvija) pasibaigusio Baltijos šalių čempionato. Treti po pirmos varžybų dienos buvę lietuviai iškovojo 272 taškus bei po dramatiškos kovos pranoko latvius (266 tšk.) ir estus (262 tšk.). Antrąją pirmenybių dieną mūsiškiai iškovojo penkias pergales, o pirmosios autoriumi tapo ir pernai Baltijos čempionatą laimėjęs rutulio stūmikas Šarūnas Banevičius.
2018-06-16

Auganti lengvaatlečių karta: kas kovos dėl bilietų į Tokiją?

Tolimojoje Kenijoje – jaunosios lengvaatlečių kartos žybsniai. Pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionatas lietuviams susiklostė itin sėkmingai: iškovotas medalis, gerinti asmeniniai rekordai bei pasiekti net penki aštuntukai. „Repeticija prieš olimpines žaidynes“, – čempionatą apibūdino bėgikas Eduardas Survilas, Afrikoje pranokęs visus europiečius. Jis, kaip ir kiti šios kartos lyderiai neslepia horizonte regintys olimpinius žiedus.