eduardas špakovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eduardas špakovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eduardas špakovas“.

Vilniečiui – pasaulio kikbokso bronza

Italijoje vykusio pasaulio kikbokso čempionato svorio kategorijoje iki 71 kg vilnietis Eduardas Špakovas iškovojo bronzos medalį. Trenerio Stanislavo Šestako auklėtinis nugalėjo slovaką Lukašą Bodį (Lukaš Body), nokautavo pernykščio Europos čempionato prizininką bulgarą Svetoslavą Malešką ir įveikė slovėną Gregorą Stracaneką.
2009-12-30

Lietuvos boksininkai - Baltijos šalių čempionato nugalėtojai

Baltijos šalių olimpinio bokso čempionato nugalėtoja tapo Lietuvos komanda. Mūsiškiai nugalėjo estus 5:3, o mačas su latviais baigėsi lygiosiomis 4:4. Latvijos boksininkai nugalėjo estus 6:2. Lietuvos ir Latvijos komandos surinko po lygiai taškų, tačiau tarpusavio mače, kuris baigėsi lygiosiomis, lietuviai dvi kovas laimėjo aiškia persvara, todėl Lietuvos komandai buvo įteikta 10 tūkst. litų kainavusi pereinamoji taurė.
2008-09-30

Boksininkai surėmė kumščius A.Šociko vardo turnyre

Ketvirtadienį Kaune prasidėjo 12 tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras, kuriame dalyvauja 40 sportininkų iš šešių šalių - Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos ir Lietuvos. Pirmoji varžybų diena nebuvo sėkminga Lietuvos atstovas, nes tik dviems iš penkių į ringe kovojusiems boksininkams pavyko iškovoti pergales.
2008-05-16

Pasižymėjusiems sportininkams - premijos, medaliai ir padėkos

Penktadienį (09.19) Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamente pagerbti ir apdovanoti Lietuvos sportininkai, pasiekę aukštų rezultatų įvairių amžiaus grupių pasaulio ir Europos čempionatuose. Priklausomai nuo varžybų rango, jiems įteiktos premijos, medaliai arba padėkos. "Visų jūsų iškovoti medaliai yra vienodai svarbūs ir brangūs, - sakė departamento generalinis direktorius Vytas Nėnius. - Įvertinimus už juos lemia galiojanti sporto šakų ir varžybų klasifikacija.
2003-09-19

Eduardas Špakovas - ketvirtasis Lietuvos boksininkas, užsitikrinęs Europos kadetų čempionato medalį

Kauno sporto halėje vykstančiame VIII Europos jaunių (iki 17 metų amžiaus) bokso čempionate, kuriame dalyvauja net 176 boksininkai iš 26 šalių, trečiadienį (08.06) Eduardas Špakovas tapo ketvirtuoju Lietuvos atstovu, užsitikrinusiu mažiausiai bronzos medalį.
2003-08-06

Karolis Ažukas užtikrino Lietuvai trečią Europos kadetų bokso čempionato medalį

Kauno sporto halėje vykstančiame VIII Europos jaunių (iki 17 metų amžiaus) bokso čempionate, kuriame dalyvauja net 176 boksininkai iš 26 šalių, antradienį (08.05) trečiąjį mažiausiai bronzos medalį užtikrino Karolis Ažukas. K. Ažukas (svorio kategorija iki 54 kg) popietinėje ketvirtfinalio dvikovoje 29:15 nugalėjo moldavą Igorį Lupu ir pusfinalyje susitiks su Izraelio atstovu Tarigu Dabdubu, kuris kitame ketvirtfinalio mače 23:9 nugalėjo latvį Maneksą Kripsevičą.
2003-08-06

Pirmadienį Europos kadetų bokso čempionate Kaune pergalę iškovojo tik vienas iš trijų lietuvių

Kauno sporto halėje vykstančiame VIII Europos jaunių (iki 17 metų amžiaus) bokso čempionate, kuriame dalyvauja net 176 boksininkai iš 26 šalių, pirmadienį (08.04) pergalę iškovojo tik vienas iš trijų į ringą įkopusių lietuvių.