eduardas rudas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eduardas rudas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eduardas rudas“.

Lietuviai Europos Sąjungos šalių sambo pirmenybėse Vilniuje iškovojo net 24 aukso medalius

Savaitgalį sostinėje vykusiame XI-ame Europos sąjungos šalių čempionate dominavo lietuviai, iškovoję net 24 aukso medalius. "Dalyvavome pajėgiausia sudėtimi, - teigė Lietuvos sambo federacijos (LSF) prezidentas Eduardas Rudas. Tiek aukso medalių - ne vienos dienos darbas, nuolatinės treniruotės, kovinė dvasia bei noras nugalėti varžovą padėjo pasiekti tokių rezultatų.
2015-09-21

Lietuvos „Sambo“ pasaulyje dominuoja moterys

Balandžio 11d pasibaigė Europos sambo jaunių ir jaunimo čempionatas. Jo metu Lietuva iškovojo 17 medalių., 14 iš jų laimėjo merginos. Tiesa, vienintelį aukso medalį iškovojo Žilvinas Linartas jaunimo svorio kategorijoje virš 100kg. Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas sako, kad tokios sėkmės nesitikėjo ir medalių skaičius viršjio visas prognozes. Paskutinę čempionato dieną vėl pasižymėjo merginos, iškovodamos 3 sidabro ir vieną bronzos medalį.
2009-04-13

Šiauliuose – Europos sambo čempionatas

Balandžio 9 d. (ketvirtadienį) Šiaulių arenoje prasidės pirmasis Lietuvoje Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionatas. Jame dalyvaus per 300 kovotojų iš 17 Europos šalių, tarp jų ir tradiciškai stipriausiomis laikomos Rusija, Gruzija, Bulgarija bei Azerbaidžanas. Lietuvai atstovaus 40 sportininkų, iš jų tikimasi 3 – 5  medalių. „Jei juos iškovotume, manytume, kad čempionatas buvo sėkmingas“, -sako čempionatą rengiančios Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas.
2009-04-08

Vilniečiui K. Mokšinui – Europos sambo imtynių čempionato bronza

Gruzijos sostinėje vykusiose Europos sambo imtynių ir kovinio sambo pirmenybėse trečiąją vietą užėmė ir bronzos medalį svorio kategorijoje iki 62 kg pelnė vilnietis Konstantinas Mokšinas. Penktosiomis pozicijomis savo svorio kategorijose tenkinosi 2007 metų pasaulio vicečempionas Artūras Pranckevičius (90 kg) bei Marius Labalaukis (100 kg). Čempionate Tbilisyje dalyvavo daugiau nei 200 sportininkų iš 25 šalių.