edo muričius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edo muričius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edo muričius“.

Kuriozinė situacija – rungtynių pabaigoje slovėnai smaginosi neplanuotu tritaškiu

Pergalingu akordu Tokijo Olimpinių žaidynių A grupės kovas baigė Slovėnijos (3/0) rinktinė. Slovėnai labai įdomiose rungtynėse 95:87 (20:24, 21:20, 27:26, 27:17) nugalėjo pirmą nesėkmę patyrusią Ispanijos (2/1) komandą ir sekančiame etape išvengė susidūrimo su JAV krepšininkais. Šių rungtynių baigtis išsisprendė praktiškai paskutinę rungtynių minutę, o skaudžia pamoka ispanams tapo pats paskutinis rungtynių epizodas.  Likus žaisti 5,4 sek.
2021-08-01

„Anadolu Efes“ vairą perima Erginas Atamanas

Stambulo „Anadolu Efes“ turi naują vairininką. Skelbiama, kad atleistą Velimirą Perasovičių keičia Erginas Atamanas. Su 51 metų naujuoju treneriu pasirašyta sutartis iki kito sezono pabaigos. Jis Stambulo klubui yra vadovavęs 1999–2001 ir 2008–2010 metais. V. Perasovičius Stambule dirbo nuo 2016-ųjų. Kartu su buvusiu strategu iš ekipos išėjo puolėjas Edo Muričius. „Anadolu Efes“ klubas su trimis pergalėmis ir devyniais pralaimėjimais Eurolygoje rikiuojasi 15-oje vietoje.
2017-12-18

Eurolygoje – netikėta „Crvena Zvezda“ pergalė

Penktadienį Eurolygos turnyre neapsieita be netikėtumų. Pergalę prieš „Barcelona“ krepšininkus iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“. Ji namie triumfavo 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25). „Crvena Zvezda“ ilgą laiką pirmavo, o didžiausias pranašumas siekė 14 taškų (55:41). „Barca“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį, bet 37-ąją minutę rezultatą išlygino (82:82). Per likusį laiką taškus rinko šeimininkai.
2017-10-21

A grupė: išsišokėliai suomiai jaukia situaciją

Visos Europos čempionato A grupės komandos sužaidė po ketverias rungtynes. Pirmauja slovėnai, bet juos dar gali pavyti prancūzai ir suomiai. Slovėnai antradienį 102:75 (23:25, 37:18, 21:16, 21:16) nepasigailėjo islandų. Pastarieji rungtynių pradžioje pirmavo 9:6, 25:20, o kėlinį laimėjo 25:23. Antrajame ketvirtyje vaizdas pasikeitė. Po jo užtikrintą persvarą turėjo slovėnai – 60:43. Slovėnijos rinktinė po pertraukos tęsė savo šou ir didino atotrūkį.
2017-09-05

Gediminas Orelikas vėl užsiautė Turkijoje

Gediminas Orelikas žaidė rezultatyviai, tačiau Turkijos krepšinio lygoje Bandirmos „Banvit“ (15-6) rezultatu 83:88 (18:20, 23:21, 17:24, 25:23) nusileido Bursos „Tofaš“ (10-11) klubui. Lietuvis per 37 minutes pelnė 23 taškus (3/3 dvit., 5/12 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir viso surinko 24 naudingumo balus.