edmundas ščavinskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edmundas ščavinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edmundas ščavinskas“.

„Baltrex-Šiauliai“ apgynė Lietuvos regbio-7 čempionų titulą

Lietingą šeštadienį Šiauliuose praūžė Lietuvos regbio-7 čempionatas, o nugalėtojo titulą apgynė po nesėkmingos sezono pradžios atsigavęs Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Be pralaimėjimų A grupėje žaidusi „Baltrex-Šiaulių“ ekipa pusfinalyje 24:12 nugalėjo Baltijos čempionę Kauno „Žalgirio“ ekipą, o finale po dramatiško trilerio 19:15 įveikė pagrindinį savo varžovą Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubą.
2017-09-04

Regbio „Top“ lygos klubų pristatymas: „Baltrex-Šiauliai“

Jau šeštadienį Šiauliuose startuos naujo formato Lietuvos regbio „Top“ lyga. Joje žiūrovų laukia įnirtingos ir atkaklios geriausių Lietuvos ir Latvijos komandų kovos. Keturi klubai pasiryžę kautis dėl naujos gražuolės taurės, kuri jau spalio mėnesį atiteks čempionams. Dėl „Top“ lygos taurės ir apdovanojimų šiais metais varžysis Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“, Šiaulių „Vairo-Kalvio“, Kauno „Ąžuolo-FM Tauro“ ir Kekavos „Transact Pro-Miesnieki“ (Latvija) klubai.
2015-08-19

Lietuvos pašto regbio-7 čempionės titulą apgynė „Baltrex-Šiaulių“ komanda

Savaitgalį Šiauliuose įvyko antrasis ir paskutinis Lietuvos pašto regbio-7 čempionato etapas, kuriame nugalėjo ir šalies čempiono vardą apgynė Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. „Baltrex-Šiauliai“ pusfinalyje 43:7 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinius, o finale 33:17 įveikė amžinus savo konkurentus Šiaulių „Vairo-Kalvio 1“ atstovus. Trečioji vieta atiteko Kauno „Ąžuolui-FM Taurui“, kuris mažajame finale 26:12 nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją.
2015-08-17

Paskelbti geriausi šalies regbininkai

Geriausiais 2009 metų Lietuvos regbininkais išrinkti po lygiai taškų surinkę saugai Edmundas Ščavinskas ir Mindaugas Misevičius. Šiaulių "Vairo" komandoje žaidžiantis M. Misevičius ir Šiaulių "Baltrex" klubui atstovaujantis E. Ščavinskas Lietuvos regbio federacijos (LRF) surengtuose rinkimuose pelnė po 69 taškus.
2010-01-03

Lietuvos regbininkai tikisi pergalės prieš Andorą ir planetos rekordo

Spalio 10 dieną (šeštadienį) Šiauliuose, centriniame miesto stadione, Lietuvos regbio rinktinė žais 2011 metų pasaulio regbio čempionato 3A diviziono atrankos varžybų antrojo rato rungtynes su grupės autsaidere Andoros komanda. Anatolijaus Smirnovo ir Petro Astrausko treniruojama Lietuvos rinktinė parėjusių metų rudenį Andoroje įveikė aikštės šeimininkus 26:10, o po savaitės Vilniuje 33:0 nugalėjo Šveicarijos rinktinę.
2009-10-05

Lietuvos regbis – veržiamės aukštyn!

Kur gyvena tikri vyrai? Ko gero, būtų sunku atsakyti, kadangi jie išsibarstę po visą Lietuvą. Tačiau labai konkrečiai žinome, kur tokius vyrus, mūrus, ąžuolus galima pamatyti: Vilniaus miesto žaliojoje girioje – Vingio parke, upės vingio prieglobstyje, medžių apsuptame regbio stadione. Būtent čia treniruotis ar rungtyniauti susirenka ne tik Vilniaus, bet ir visos Lietuvos regbio sportininkai.