edita zdanevičienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edita zdanevičienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edita zdanevičienė“.

Aiškėja daugiau detalių apie Panevėžyje sunkvežimio parblokštus vaikus: dėl sužalojimų prireikė ir operacijos

Ketvirtadienį kraupi nelaimė Panevėžyje sukrėtė vietos gyventojus. Pradėjęs riedėti sunkvežimis be vairuotojo rėžėsi į autobusų stotelę, kurioje buvo du vaikai. Vienas vaikas sunkvežimio buvo prispaustas, abu berniukai sužaloti ir išvežti į ligoninę. Kaip pasakoja mokyklos, kurią lankė berniukai direktorius, ir penktadienį ryte turimais duomenimis, abu berniukai naktį praleido ligoninėje. Vienam berniukui, pasak direktoriaus, prireikė operacijos. Ketvirtadienį popiet Panevėžyje įvyko avarija.

Gaisre Raseinių rajone žuvo žmogus

 Antradienio vidurdienį Raseinių rajone, Rinkšelių kaime, gaisre žuvo žmogus.  Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovė Edita Zdanevičienė, 12.38 val. buvo gautas pranešimas, kad gyvenamajame name kilo gaisras, viduje gali būti žmonių.  Atvykus ugniagesiams namas jau degė atvira liepsna. Pirmoji ugniagesių komanda į namo vidų pateko 14.09 val. ir aptiko žuvusio žmogaus kūną.
Kriminalai 2020-11-10

Artėjant maudymosi sezonui kyla nerimas dėl skenduolių

Liūdna statistika byloja, kad Lietuvoje nuskęstančių žmonių nemažėja jau ne vienerius metus. Siekiant atkreipti dėmesį į šią problemą, prasideda akcija „Ar tu plauki?“, kurios metu vaikai nemokamai bus mokomi elgtis stresinėse situacijose.

Ekspertai paaiškino smogo Vilniuje priežastis

 Ketvirtadienio rytą Vilniuje smogas susidarė ne dėl kokio nors didelio gaisro - jį lėmė intensyvesnis šildymasis, lapkričiui nebūdingi medžių lapų deginimai, smulkūs žolės gaisrai, žemas slėgis, teigia ugniagesių atstovai. „Gaisrų šiaip turime, bet ne taip, kad durpynai degtų ar kažkoks labai didelis būtų gaisras“, - BNS sakė Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Edita Zdanevičienė. Ji taip pat svarstė, kad dalis teršalų gali būti atnešti iš kitų rajonų.
Aktualijos 2014-10-30

Siautėjo padegėjai

Vakar naktį ir paryčiais Vilniuje masiškai liepsnojo buitinių atliekų konteineriai. Ugniagesiai įtaria, kad tai galėjo būti ir tyčiniai padegimai, bet įrodyti tai esą itin sunku, - skelbia dienraštis „Vakaro žinios“. Per parą degė net keli konteineriai Užupyje, dar mažiausiai trys - senamiestyje: T.Ševčenkos, Odminių ir Jogailos gatvėse.

Ištrauktas ties Seimu į Nerį įvažiavęs automobilis (papildyta)

Ketvirtadienį į Neries upę ties Seimu įvažiavo automobilis „VW Caddy“. Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos ištraukė automobilį, priklausantį įmonei „YIT technika“, iš upės. Automobilis VW Caddy, vairuojamas 26-ių metų vyriškio, pirminiais duomenimis, važiuodamas dideliu greičiu, maždaug ties naujuoju Seimo rūmų pastatu atsitrenkė į krantinę ir įkrito į vandenį (automobilis jau ištrauktas). Šiuo metu nustatinėjamos priežastys, dėl kurių automobilis nuvažiavo nuo kelio.
Į viršų