edita ungurytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edita ungurytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edita ungurytė“.

Diana Žiliūtė – Pasaulio čempionato 5-tuke

Šeštadienį Šveicarijoje Pasaulio dviračių čempionato lenktynėse (124,5 km lygumos distancijoje) moterų elito grupėje iš 6 Lietuvai atstovavusių dviratininkių finišą pasiekė tik trys – Diana Žiliūtė pateko į 5-tuką, Edita Pučinskaitė užėmė 13 vietą, o Rasa Leleivytė – 32-ą. Čempione tapo italė Tatiana Guderzo. Laimėjo italė 124,2 km ilgio distanciją greičiausiai įveikė italė Tatiana Guderzo, 19 sek.
2009-09-26

„Route de France féminine 2009“: Eglė Zablockytė 10-ta

Šiandien pasibaigė 6 dienas Prancūzijoje trukusios Tarptautinės moterų dviračių lenktynės „Route de France féminine 2009“, kuriose po paskutiniojo etapo bendroje įskaitoje – iš 7 dalyvavusių lietuvių dviratininkių – vienintelė lietuvė Eglė Zablockytė išliko 10-tuke.
2009-08-14

D. Žiliūtei nutolus nuo lyderės pozicijos, į 10-tuką įsiveržė Eglė Zablockytė (papildyta)

Vakar, po 4 etapo (iš 5), Prancūzijoje vykstančiose Tarptautinių moterų dviračių lenktynėse „Route de France féminine 2009“, 20-metė Lietuvos dviratininkė Eglė Zablockytė, atstovaujanti italų komandai „USC Chirio Forno d'Asolo“, finišavo 9-ta ir bendroje įskaitoje pateko į 10-tuką, iš 57-os pakildama į 9 vietą (+06 min. 15 sek.'), o jaunių įskaitoje iš 16-tos pakilo į 1 vietą.
2009-08-14

Lietuvos čempionės titulas - D. Žiliūtei

Lietuvos dviračių plento čempionato moterų atskiro starto lenktynes Ignalinoje trečiadienį laimėjo Diana Žiliūtė. Italijos komandai „Safi-Pasta Zara-Titanedi“ atstovaujanti 33-ejų metų dviratininkė 21 km nuvažiavo per 30 min. 35,99 sek. (vid. greitis - 41,18 km/h). D. Žiliūtė Lietuvos čempionės titulą atskiro starto lenktynėse iškovojo po penkerių metų pertraukos. Pernai Diana pelnė sidabro medalį. Antrąją vietą trečiadienio lenktynėse užėmė nugalėtojos komandos draugė Vilija Sereikaitė.
2009-06-24

M. Vžesniauskaitė lenktynėse Šveicarijoje finišavo šešta

Šveicarijoje vykusiose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Brissago Lago Maggiore“ lietuvė Modesta Vžesniauskaitė („Bigla“) finišavo šešta. Nugalėjo Lietuvos dviratininkės komandos draugė italė Noemi Kantelė. Ji 100,7 km nuvažiavo per 2 val. 43 min. 6 sek. Antra finišavo 50-metė prancūzė Žani Longo. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 26 sek. M. Vžesniauskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 50 sek.
2009-03-09

Lenktynėse Italijoje E. Pučinskaitė – trečia

Italijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro della Toscana - Memorial Michela Fanini“ trečiajame etape ketvirtadienį lietuvė Edita Pučinskaitė, atstovaujanti Vokietijos komandai „Nuernberger“, užėmė devintąją vietą. Nugalėjo amerikietė Mara Ebot (Mara Abbott, „Columbia“), 122,1 km nuvažiavusi per 3 val. 23 min. 15 sek. E. Pučinskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 14 sek.
2008-09-19

E. Pučinskaitė „Giro d‘Italia“ lenktynėse nukrito į 6 vietą

19-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d‘Italia“ šeštajame etape penktadienį nugalėtojos titulą ginanti Edita Pučinskaitė, atstovaujanti Vokietijos komandai „Nuernberger“, užėmė septintąją vietą. Nugalėjo Editos komandos draugė Klaudija Hoisler, 113,4 km nuvažiavusi per 3 val. 13 min. 13 sek. E. Pučinskaitė jai pralaimėjo 3 min. 1 sek.
2008-07-12

D. Žiliūtė grįžo į dviratininkių lenktynių Prancūzijoje lyderės poziciją

Daugiadienių „Grande Boucle Feminine Internationale“ dviratininkių lenktynių Prancūzijoje lyderės poziciją susigrąžino „Safi-Pasta Zara Manhattan“ ekipos narė Diana Žiliūtė. Trečiadienį Lietuvos dviratininkė laimėjo 88,9 km trečiąjį etapą - 2 valandos 31 minutė ir 43 sekundės. Finiše D. Žiliūtė akimirka aplenkė britę Nicole Cooke bei po antrojo etapo bendrojoje įskaitoje pirmavusią olandę Loes Markerink.
2008-06-19

Dianos Žiliūtės triumfas dviračių lenktynėse Belgijoje

Antradienį Belgijoje startavusių daugiadienių „Grande Boucle Feminine Internationale“ dviratininkių lenktynių lydere tapo „Safi-Pasta Zara Manhattan“ ekipos narė Diana Žiliūtė, pirmojo etapo 73,2 km distanciją įveikusi per 1 valandą 51 minutę ir 30 sekundę. Lietuvos dviratininkė finiše akimirka aplenkė olandę Loes Markerink bei šveicarę Pascalę Schnider.
2008-06-18

E. Janeliūnaitė dviratininkių lenktynėse Olandijoje finišavo aštunta

Šeštadienį 42-ą kartą Olandijoje vykusiose "Ronde van Gelderland" dviratininkių lenktynėse aštuntąją vietą užėmė Edita Janeliūnaitė.Lietuvos dviratininkė finišavo kartu su 140 km lenktynių nugalėtoja tapusia olande Marianne Vos.Lyderėms pralaimėjusios 27 sekundes, Edita Ungurytė bei Urtė Juodvalkytė užėmė atitinkamai 53-čiąją ir 55-ąją vietas:1. Marianne Vos (Olandija) 3 val. 33 min. 21 sek.