edita maloszyc

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edita maloszyc“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edita maloszyc“.

Penkiakovininkės nesuklupo

2008 metų pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiojo etapo pusfinalio varžybose Anglijoje sėkmingai penktadienį pasirodė bei į finalą pateko Laura Asadauskaitė ir Donata Rimšaitė. L. Asadauskaitė laimėjo pusfinalio etapo 35 dalyvių grupės varžybas, be jojimo rungties surinkusi 4100 taškų. Ji aplenkė lenkę Pauliną Boenisz bei vengrę Zsuzsanną Voroš (po 4080 tšk.). Penkioliktąją pozicija kitoje pusfinalio (34 dalyvės) grupėje su 4140 taškų tenkinosi Donata Rimšaitė.
2008-03-28

Pirmajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape Justinas Kinderis buvo aštuntas

Meksikoje vykusiame pirmajame 2007 metų planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape aštuntąją vietą su 5300 taškų suma galutinėje įskaitoje užėmė Justinas Kinderis.Lietuvos sportininkas 1048 taškus surinko šaudyme, 952 - fechtavimosi rungtyje, 1152 - plaukime, 1144 - jojime bei 1004 - bėgime.Šio etapo nugalėtoju tarp vyrų tapo lenkas Marcinas Horbaczas (5448 tšk.), aplenkęs rusus Ilją Frolovą (5396 tšk.) bei Aleksejų Turkiną (5364 tšk.