edgaras preibys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edgaras preibys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edgaras preibys“.

Jaunučiai įveikė latvius ir finišavo septinti

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų krepšinio rinktinė pergalingai baigė Europos čempionatą. Tomo Purlio auklėtiniai rungtynėse dėl septintosios vietos 82:61 (22:16, 12:14, 21:13, 27:18) nugalėjo Latvijos krepšininkus. Pergalę lietuviams garantavo puikiai sužaista antroji rungtynių pusė, per kurią šešiolikmečiams pavyko nutolti ir įgyti pergalingą pranašumą. Lietuva: Edgaras Preibys 16 tšk. (9 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 14 tšk. (13 atk. kam.), Jokūbas Rubinas ir Emilis Butkus po 11 tšk.
2018-08-18

Jaunučiai Europos čempionatą pradėjo pergale

Lietuvos jaunučių (U16) vaikinų rinktinė pergalingai pradėjo Europos čempionatą. Tomo Purlio auklėtiniai pirmosiose rungtynėse 84:50 (11:12, 17:15, 29:15, 27:8) įveikė Juodkalnijos krepšininkus. Pirmojoje mačo pusėje aikštelėje vyko atkakli ir nė vienai ekipai nepavyko įgyti solidesnės persvaros (28:27). Trečiąjį kėlinį lietuviai pradėjo spurtu 8:0, o lemiamame ketvirtyje sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę. Lietuva: Ąžuolas Tubelis 21 tšk., Hubertas Pivorius 14 tšk.
2018-08-10

U-14 Baltijos taurė: merginos sugebėjo pralaimėti, vaikinai vėl laimėjo

Taline vykstančiame keturiolikmečių Baltijos taurės turnyre Lietuvos rinktinėms šeštadienį sekėsi skirtingai. Po dviejų kėlinių 18 taškų pirmavusios merginos sugebėjo pralaimėti šeimininkėms, o vaikinai didesnių problemų neturėjo. „Pradėjome labai susikaupusios, pirmavome nuo pat pradžių. Po pirmu dviejų kėlinių turėjome 18 taškų persvarą. Tačiau trečiojo kėlinio pradžioje praleidome be atsako 6 Estijos taškus, po to dar kelis kartus nesugebėjome užpulti ir rezultatas pradėjo tirpti.