e. veliulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „e. veliulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „e. veliulis“.

Dariaus Gvildžio debiutas „Jonavoje“ pažymėtas lygiosiomis

Prie „Jonavos“ vairo stojęs strategas Darius Gvildys su nukraujavusia komanda sugebėjo iškovoti tašką. Jonaviečiai Lietuvos futbolo A lygos 14-ojo turo susitikime namuose be įvarčių išsiskyrė su „Trakais“ – 0:0. 2-ąją minutę svečiai galėjo išsiveržti į priekį. „Trakų“ atakų lyderis Etienne’as iššoko prieš vartininką Guilherme Cioletti, tačiau iš gana aštraus kampo smūgiavo tiesiai į vartų sargą.
2018-05-16

„Jonava“ išvykoje nubaudė klydusius „Žalgirio“ futbolininkus

A lygos sezono pradžioje keturis turus įvarčio nepraleidęs Vilniaus „Žalgiris“ penktadienio vakarą namie netikėtai krito prieš „Jonavos“ komandą – 1:2. Pirmąkart šiame sezone rungtynes starto sudėtyje pradėjo „Žalgirio“ saugas Serge'as Nyuiadzis, pelnęs trenerio Aurelijaus Skarbaliaus pasitikėjimą pergalingame draugiškame mače prieš Balstogės „Jagiellonia“ komandą. Prancūzas šiame susitikime pasižymėjo aktyvumu, nemažai vilniečių atakų buvo rezgama per jį.
2018-03-31

„Jonava“ ir „Atlantas“ sužaidė lygiosiomis

A lygos antrojo turo rungtynėse Marijampolės manieže „Jonavos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ komandos sužaidė lygiosiomis 1:1. Rungtynių pradžioje aktyviau atakavo „Atlanto“ futbolininkai, o „Jonavos“ gynėjams trūko tarpusavio supratimo. Jie dažnai leido varžovams įkirsti į laisvą plotą. 12-ąją minutę galimybę pasižymėti turėjo klaipėdietis Edvinas Baniulis, bet gavęs perdavimą iš aikštės gilumos, jis smūgiavo šalia vartų. Vėliau atkuto ir „Jonavos“ futbolininkai.
2018-03-04

„Trakai“ nutraukė „Sūduvos“ pergalių seriją ir išlaikė auksines viltis

Vilniaus „Žalgiris“ gali lengviau atsikvėpti. Po pralaimėjimo „Jonavai“ galėjusiam atsidurti nepavydėtinoje padėtyje, čempionui į pagalbą atėjo „Trakai“, savo aikštėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0), įveikę A lygos lyderę Marijampolės „Sūduvą“. Šia pergale riteriai ne tik nutraukė varžovo 11 iš eilės laimėtų rungtynių seriją, o ir išsaugojo viltis likti kovoje dėl titulo.
2017-11-04

Vėl penkis sykius įmušusi „Sūduva“ pergalingą žygį pratęsė ir Jonavoje

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo aštuntąją pergalę A lygoje iš eilės, nukeltose XXIII turo rungtynėse nepalikdama šansų „Jonavai“. Dar pirmajame kėlinyje išsprendę visus intrigos klausimus, sūduviškiai trečiajame mače paeiliui pelnė penkis įvarčius – 5:0 (3:0). Turnyro lentelėje išsilyginus žaistų rungtynių skaičiui, „Sūduva“ nuo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka dviem taškais, o paskutiniajame IV rato ture būtent šios komandos susitiks tarpusavyje.
2017-10-17

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

„Sūduva“ vėl laimėjo, Semiras Kerla vėl įmušė

Gynėjas Semiras Kerla pratęsė rezultatyvią asmeninę seriją, įmušdamas dar du įvarčius ir labiausiai prisidėdamas prie trečiosios iš eilės Marijampolės „Sūduvos“ pergalės A lygoje. Puikią formą demonstruojantys suvalkiečiai svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“ ir turnyro lentelėje sumažino atsilikimą nuo vicečempionų „Trakų“ iki keturių taškų, turėdami trejas rungtynes atsargoje. Kauno ekipai šis mačas tapo generaline repeticija prieš sekmadienį laukiantį LFF taurės finalą.
2017-09-20

„Sūduva“ išplėšė tašką akistatoje su „Žalgiriu“

Generalinė repeticija prieš UEFA Europos lygos atrankos rungtynes Marijampolės „Sūduvai“ pavyko. Suvalkijos komanda svečiuose praleido įvartį antrojo kėlinio pradžioje, bet sugebėjo išplėšti tašką akistatoje su Vilniaus „Žalgiriu“ – 1:1 (0:0). „Trakams“ iškovojus pergalę, čempiono turėta dviženklė persvara sumažėjo iki devynių, tuo metu riterių atotrūkis nuo juos persekiojančių suvalkiečių paaugo iki penkių taškų.
2017-08-09

„Sūduva“ nudyrė „Stumbrui“ kailį

Marijampolės „Sūduva“ – pergalingame kelyje. Vladimiro Čeburino kariauna 29-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture iškovojo triuškinamą pergalę ir sugrįžo į trečią turnyro lentelės vietą. „Sūduva“ savo sirgalių akivaizdoje net 6:1 (4:0) sutriuškino Kauno „Stumbrą“, patyrusį vieną iš skaudžiausių pralaimėjimų šiame sezone. Marijampoliečiai pamatus pergalei paklojo jau pirmoje kėlinio pusėje. „Stumbro“ gynyba braškėjo tarsi sena kėdė, tad „Sūduvos“ futbolininkai per trumpą laiką pelnė tris įvarčius.
2016-10-22

A lyga: „Sūduva“ iškovojo pergalę ir pakilo į ketvirtą vietą

A lygos 23-o turo mače antrą pergalę iš eilės iškovojo Marijampolės „Sūduva“. Suvalkijos atstovai namuose nelengvai 1:0 (0:0) palaužė „Klaipėdos granitą“, laimėdami jau trečią tarpusavio akistatą šiame sezone. Vienuoliktą sykį čempionate nugalėję marijampoliečiai pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą, aplenkdami Kauno „Spyrį“. Savo ruožtu granitiečiai patyrė tryliktą pralaimėjimą ir užima devintą poziciją. Vos tik nuaidėjus pirmam teisėjo švilpukui, iniciatyvą perėmė šeimininkai.