džošas hovardas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „džošas hovardas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „džošas hovardas“.

„Nuggets“ iškopė į Vakarų konferencijos finalą po 24 metų pertraukos

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos pusfinalio penktosiose rungtynėse trečiadienį „Denver Nuggets“ (2-oji vieta konferencijoje) komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, namuose 124:110 (34:27, 35:28, 25:25, 30:30) įveikė „Dallas Mavericks“ (6) krepšininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1. „Nuggets“ į konferencijos finalą iškopė trečiąjį kartą klubo istorijoje ir pirmąjį sykį nuo 1985 metų.
2009-05-14

„Cavaliers“ iškopė į Rytų konferencijos finalą

„Cleveland Cavaliers“ komanda, kuriai atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, pateko į Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Rytų konferencijos finalą.
2009-05-12

„Nuggets” laimėjo pirmąsias konferencijos pusfinalio rungtynes

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse sekmadienį "Denver Nuggets" komanda (2-oji vieta konferencijoje), kuriai atstovauja Linas Kleiza, namuose 109:95 (16:24, 35:23, 31:28, 27:20) nugalėjo "Dallas Mavericks" ekipą (6) ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Šį sezoną "Nuggets" nugalėjo Dalaso ekipą penktąjį kartą iš eilės. 7 min.