dvynys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dvynys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dvynys“.

Pamatę, kas slepiasi paauglės pilve, medikai pritrūko žodžių: įspėja visus

Indijoje paauglės pilve aptikta keista kaulų, dantų ir plaukuotos medžiagos masė. Tai buvo jos pačios dvynė, auganti jos viduje, ir tai buvo itin retos būklės, vadinamos „fetus in fetu“ (vaisius vaisiuje), rezultatas.   Septyniolikmetė kreipėsi į gydytoją po to, kai pilve atsirado gumbas, kuris per pastaruosius penkerius metus palaipsniui didėjo. Reta diagnozė Paauglė gydytojams pasakojo, kad kartais jaučia pilvo skausmą ir pilnumo jausmą, net jei nevalgė daug maisto.
2023-11-05

Gydytojų vos neparklupdęs atvejis: jų galvose liko didelės skylės

 Indijoje per ilgiau kaip 36 val. trukusią operaciją, kurioje dalyvavo 40 gydytojų, buvo sėkmingai atskirti galvomis suaugę dvyniai. Dvejų metų dvyniai, kurių apsigimimo atvejis yra labai retas, pasitaikantis kartą per maždaug 2,5 mln. gimdymų, nuo trečiadienio buvo operuojami valstybinėje ligoninėje Delyje. „Tai buvo komandinis 40 gydytojų, 20 slaugytojų ir daugelio kitų darbuotojų darbas.
2017-10-27

Vaiko reakcija pamačius tėčio brolį dvynį sužavėjo 13 mln. žmonių

Daugiau nei 13 mln. peržiūrų susilaukęs vaizdo įrašas tampa populiarus ir Lietuvoje. Juo noriai dalinasi ne vienas „Facebook“ naudotojas. Šmaikščiame vaizdelyje, jauni tėvai sumanė papokštauti. Niujorke gyvenantis Stephenas Ratpojanakulis ir jo žmona Carroll abu turi po dvynį brolį ir seserį. Pora nusprendė šiek tiek pažaisti ir išsiaiškinti ar jų pusantrų metų sūnelis atskirs tikrąjį savo tėtį. Panašu, kad užduotis nėra iš lengvųjų, mat vaikas tėčiu laiko ir biologinį tėtį, ir dėdę.
2016-02-11

Vino Dieselio dvynys yra tikras saldainiukas: įvertinkite panašumą

Filmo „Greiti ir įsiutę“ aktorius Vinas Dieselis nemėgsta daug kalbėti apie savo artimuosius, tad dažnas tik visai neseniai sužinojo, jog vyras turi dvynį. Visus spindulius susirinkęs Vinas tik prieš mėnesį susiprato viešai nepristatęs savo mylimo brolio, tačiau lemiama akimirka tapo internetine sensacija. Dažnas, išgirdęs žodį „dvynys“, tikrai negalėtų suprasti, kad šiuos du vyrus sieja bet koks giminystės ryšys, ką jau kalbėti apie dvynius.
2015-11-14

Neįtikėtinas panašumas: aktorės A. Hathaway dvynys

Pasirodo, Pietų Korėjoje gyvena aktorės A. Hathaway dvynys. Korėjiečių aktorius ir modelis Lee Jong Suk it du vandens lašai panašus į garsiąją Holivudo aktorę. Žemiau esančioje fotografijoje: aktorė Anne Hathaway kairėje, modelis Lee Jong Suk – dešinėje.
2014-03-31

Horoskopas gruodžio 7 d., šeštadieniui

Avinas Dvilypis metas, kai negalima būti kategoriškiems, griežtiems ir piktiems. Seksis tiktai tiems, kurie plauks pasroviui. Negeras laikas svarbiam pokalbiui su žmogumi, kurį mylite, – nieko nereikalaukite, tiesiog džiaukitės meile. Tauras Neblogas laikas taikytis su vyresniais už jus, spręsti subtilias jūsų veiklos problemas. Būkite kantresni, jei teks išgirsti artimųjų skundus, – atidumas, jautrumas jų išgyvenimams padės atkurti pasitikėjimą jumis.
2013-12-07

Kinijoje dvimetis berniukas „pagimdė“ savo neišsivysčiusį dvynį

Kinijoje daktarai buvo apstulbę, kai dvimečio berniuko pilve rastas neišsivystęs vaisius, praneša metro.co.uk. Dėl tokio atradimo berniukui buvo atlikta operacija ir iš organizmo pašalintas neišsivystęs jo dvynys. Berniukas buvo atvežtas į ligoninę, mat jam smarkiai išsipūtė pilvas. Daktarai teigė, kad vaisius užėmė du trečdalius berniuko pilvo ploto. Negimęs vaisius buvo 20 centimetrų ilgio ir turėjo jau susiformavusį stuburą ir galūnes.
2013-10-02

Horoskopas vasario 1 d., trečiadieniui

Avinas. Prieštaringa ir įtempta diena, nesitikėkite, kad pakaks laiko jūsų poilsiui ar maloniems siurprizams. Kitą vertus, galėsite padirbėti ties savo išsikeltais tikslais. Atsargiai spręskite finansinius klausimus, ypač jei tai jūsų ar jūsų artimųjų pinigai. Jautis. Diena atneš sėkmės įvairiuose reikaluose, jei nešvaistysite savo laiko. Svarbi bus ir savikontrolė. Puikiai susitvarkysite su lyderio role, priimsite teisingus sprendimus ir lengvai užsitarnausite autoritetą.
2012-02-01

Kinai surado V. Putino dvynį (apklausa)

Viename iš Centrinės Kinijos kaimų žiniasklaida aptiko Rusijos ministro pirmininko V. Putino dvynį. Juo tapo paprastas kaimietis Lo Juanpinis iš Liuncziui provincijos.
2011-11-15

Horoskopas lapkričio 2 d., trečiadieniui

Avinas. Veiklą, susijusią su užsieniu, sulaikykite ir nesiimkite jokių naujų veiksmų. Pasimėgaukite tais maloniais rezultatais, kuriuos jau pasiekėte. Nedidinkite kainos, kurią reikėjo sumokėti už permainas. Antroje dienos pusėje būkite veiklūs ir šaltakraujiški. Jautis. Pirmoje dienos pusėje apniks mintys apie permainas, kurios įvyko asmeniniuose santykiuose.
2011-11-02
REKLAMA
REKLAMA

Berniukui su aštuoniomis galūnėmis daugiau nebereikės kęsti patyčių

Šiandien Deepakas Paswaanas pirmą kartą po operacijos nebesidrovėdamas gali rodyti savo sveiką kūną. Operacijos metu jam buvo pašalintas neišsivystęs dvynys, augęs jo krūtinėje. Septynerių metų Deepakas iš Biharo, Indijos, nuolat turėjo kęsti vaikų patyčias. Vieni šaipėsi iš jo kaip iš velnio, kiti vadino išsigimėliu, o dar kiti garbino jį tarsi dievą.
2011-10-06

Daugiabutį pastatė – visų pinigų nematė

Daugiaaukščio namo statybas Šiauliuose užsakiusi bendrovė „Berneda„ nesiliauja bylinėtis su  statytojais. Šiaulių apygardos teisme civilinę bylą prieš „Šiaulių rangą“ prapylusios „Bernedos„ atstovai nesutiko su teismo sprendimu sumokėti už atliktus papildomus darbus statant daugiabutį. Sprendimas, kuriuo „Šiaulių rangai“ už atliktus darbus turėjo būti išmokėta arti pusės milijono litų, apskųstas Lietuvos apeliaciniam teismui.
titulinis 2011-08-01

S.S. rekomenduoja ir ne: Filmai per TV (sausio 27 – vasario 2 d.)

Atėjo tikrai įvairių bei įdomių filmų savaitėlė. Ir dažnai anksčiau nerodytų. Bet esi, žmogau, sugedęs tiek, kad jau dabar bauginiesi: vadinas, kitą savaitę visai nebus, apie ką rašyti. Šeštadienis Šioji diena, deja, ne ką tvirtina mano optimizmą. Apskritai savaitė -- kaip ir praėjusi: tai įdomybių sankaupa, tai -- tuštuma. Štai amerikiečių politinio kino („Septynios gegužės dienos“ ir kt.
2007-01-26
Į viršų