dujų akcizas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dujų akcizas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dujų akcizas“.

Ūkininkai nurimti nežada: „Iš 6 klausimų išspręsti ne visi, visa bendruomenė pasiruošusi veikti“

Nuo kito mėnesio atpigs suskystintosios naftos dujos ūkininkams, verslui ir gyventojams. Seimas daugiau kaip 20 kartų sumažino nuo sausio paties įvestą kone didžiausią mokestį pasaulyje. Tiesa, degalinėse šis mokestis ir toliau liks koks yra. Šį balsavimą stebėti Seime buvo susirinkę apie pusšimtis ūkininkų, praėjusį mėnesį Vilniuje protestavusių su savo traktoriais.  Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.
2024-02-15

„Jozita“ čekiuose dėl didesnių kainų už dujas nusprendė kaltinti visas valdančiąsias partijas

Nuo naujųjų metų įsigaliojus didesniam akcizui už dujų balionus, degalinių tinklas „Jozita“ čekiuose pradėjo žymėti, kad tai yra „Tėvynės Sąjungos-Konservatorių įvestas akcizas buičiai“. Vis tik, kilus ažiotažui viešojoje erdvėje, buvo nuspręsta papildyti čekį bei nurodyti ne tik TS-LKD, bet ir valdančiąsias Liberalų sąjūdžio bei Laisvės partijas. Tokio čekio pavyzdžiu, kaip ir pirmą kartą paviešinus informaciją, savo feisbuko paskyroje pasidalino parlamentaras Remigijus Žemaitaitis.
2024-01-06

Nuo akcizų atleidžia dujas, kurias naudoja miesto autobusai

Vyriausybė pritarė Akcizų įstatymo papildymo projektui, kuriuo siūloma nuo 2011 m. sausio 1 d. gamtines dujas, kurias vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusai naudoja kaip variklių degalus, atleisti nuo akcizų Be to, šiuo pasiūlymu siekiama sudaryti sąlygas vietinio susisiekimo paslaugų savikainos mažinimui. „Toks sprendimas yra racionalus, nes kartu susidarytų prielaidos ir valstybės bei savivaldybių biudžetų išlaidų mažėjimui.
2010-06-16
Į viršų