drudge report

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „drudge report“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „drudge report“.

Jagge'ris nuramino savo gerbėjus: pranešė, kad atsigauna po sunkios operacijos

Didžiosios Britanijos roko veteranui grupės „The Rolling Stones“ lyderiui Mickui Jaggeriui buvo atliekama širdies vožtuvo keitimo operacija, dėl kurios muzikantai atidėjo savo gastroles po Šiaurės Ameriką. Praėjusią savaitę legendinė britų grupė paskelbė, kad atideda savo gastroles „No Filter“ dėl 75-erių M. Jaggerio sveikatos, tačiau kokia medicinos procedūra jam turi būti atlikta, „The Rolling Stones“ nenurodė. Po operacijos, penktadienį Mickas Jaggeris pranešė, kad sveiksta.
2019-04-06

„The Rolling Stones“ lyderis priverstas atidėti gastroles: laukia sunki operacija

Didžiosios Britanijos roko veteranui grupės „The Rolling Stones“ lyderiui Mickui Jaggeriui bus atliekama širdies vožtuvo keitimo operacija, dėl kurios muzikantai atidėjo savo gastroles po Šiaurės Ameriką, pirmadienį paskelbė žiniasklaida. Šeštadienį legendinė britų grupė paskelbė, kad atideda savo gastroles „No Filter“ dėl 75-erių M. Jaggerio sveikatos, tačiau kokia medicinos procedūra jam turi būti atlikta, „The Rolling Stones“ nenurodė.
2019-04-02

Afganistano ministras: mūsų šalis dėkinga princui Harry

Kabulas yra „labai dėkingas“ Didžiosios Britanijos princui Harry už kovą su Talibanu Afganistane, penktadienį pranešė šios šalies užsienio reikalų ministras Rangeenas Dadfaras Spanta.„Mes esame labai dėkingi, kad jis 10 savaičių aktyviai dalyvavo antiteroristinėje veikloje“ Afganistane“, - sakė žurnalistams R.D.Spanta per savo vizitą Helsinkyje.
2008-02-29

B. Obamos su turbanu nuotrauka įžiebė abipusių kaltinimų ugnį

JAV demokratų partijos kandidatų į prezidento postą Hillary Clinton ir Baracko Obamos rinkimų štabai apsikeitė abipusiais kaltinimais dėl internete platinamos afrikietiškais drabužiais apsirengusio B. Obamos nuotraukos, skelbia BBC. Šioje nuotraukoje, atsiųstoje į populiarią JAV naujienų svetainę, užfiksuotas B. Obama, 2006 m. kelionės po Keniją metu dėvintis tradicinius afrikietiškus drabužius.
2008-02-25
Į viršų