draudvila

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „draudvila“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „draudvila“.

D. Draudvila apie olimpiadą: stadione nuo triukšmo net ausyse zvimbė

„Esu patenkintas savo pasirodymu olimpiadoje. Svarbiausia buvo užbaigti visas rungtis, kad nebūtų vadinamųjų „barankų“, – po dviejų dienų kovų Londono olimpiniame stadione sakė vienintelis Lietuvos atstovas dešimtkovėje Darius Draudvila. 29 metų lietuvis surinko 7557 taškus ir iš 26 finišavusių sportininkų buvo 25-as.
2012-08-10

Dešimtkovininkas D. Draudvila olimpinėse žaidynėse liko 25-as

Londono olimpinių žaidynių vyrų dešimtkovės varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Darius Draudvila užėmė 25-ąją vietą. 29-erių metų lietuvis surinko 7557 taškus. Nugalėjo nuo pat pirmosios rungties į priekį išsiveržęs pasaulio vicečempionas 24-erių metų amerikietis Ashtonas Eatonas. Jis surinko 8869 taškus. Sidabro medalį iškovojo dukart pasaulio čempionas 28-erių metų amerikietis Trey'us Hardee''is (8671 tšk.
2012-08-09

D. Draudvila olimpinėse žaidynėse po keturių rungčių – 14-as

Londono olimpinių žaidynių vyrų dešimtkovės varžybose Lietuvos atstovas Darius Draudvila po keturių rungčių iš 13-osios vietos nukrito į 14-ąją. 29-erių metų lietuvis turi 3281 tašką. Pirmauja pasaulio vicečempionas 24-erių metų amerikietis Ashtonas Eatonas, turintis 3698 taškus. Antrąją vietą užima dukart pasaulio čempionas 28-erių metų amerikietis Trey'us Hardee'as (3537 tšk.). Į trečiąją poziciją pakilo 30-metis belgas Hanszx van Alphenas (3489 tšk.
2012-08-08

Dešimtkovininkas D. Draudvila įvykdė olimpinį normatyvą

Gardine vykusiame atvirajame Baltarusijos lengvosios atletikos čempionate lietuvis Darius Draudvila įvykdė olimpinį B lygio normatyvą. 29-erių metų atletas surinko 7981 tašką. Olimpinis B lygio normatyvas - 7950 tšk.
2012-07-07

Dešimtkovininkas D. Draudvila po septintosios rungties pasitraukė iš varžybų

Pietų Korėjoje vykstančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato dešimtkovės septintojoje rungtyje - disko metimo varžybose - sekmadienį Lietuvos atstovas Darius Draudvila neatliko nė vieno sėkmingo bandymo ir pasitraukė iš tolesnės kovos. Po šeštadienį vykusių penkių rungčių 28 metų lietuvis buvo 15-tas. D. Draudvila šeštadienį 100 m nubėgo per 10,9 sek.
2011-08-28

Daugiakovininkas D. Draudvila varžybose Čekijoje liko dešimtas

Čekijoje vykusiose penktosiose daugiakovių varžybose „TNT-Fortuna“ Lietuvos dešimtkovininkas Darius Draudvila užėmė dešimtąją vietą. Lietuvis surinko 7734 taškus. Nugalėjo kubietis Leonelis Suarezas (8231 tšk.). Po penkių rungčių pirmavęs D. Draudvila 110 m barjeriniame bėgime buvo pirmas (14,31 sek.) ir išsaugojo lyderio poziciją.
2011-06-17

A. Skujytė įvykdė olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato normatyvus

Austrijoje vykusiose 37-osiose daugiakovininkų varžybose „Hypo-Meeting“ Lietuvos septynkovininkė Austra Skujytė užėmė septintąją vietą. Lietuvė surinko 6204 taškus ir jau pirmose varžybose įvykdė olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato „A“ normatyvus. Nugalėjo pasaulio čempionė britė Jessica Ennis (6790 tšk.). Iš 24 sportininkių klasifikuota 19. A. Skujytė šiose varžybose dalyvavo šeštą kartą. Dešimtkovininkas Darius Draudvila užėmė 16-ąją vietą. Jis surinko 7612 taškų.
2011-05-30

Daug žadančios sezono naujovės

Prestižinėse lengvosios atletikos varžybose į savo rungčių finalus pateko bėgikė Eglė Balčiūnaitė ir šuolininkas į tolį Povilas Mykolaitis, tik traumos pakovoti dėl apdovanojimų sukliudė sprinterei Linai Grinčikaitei ir dešimtkovininkui Dariui Draudvilai. “Artėjant itin svarbiai vasarai, tokie rezultatai nuteikia optimistiškai", - tvirtina Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) prezidentas Eimantas Skrabulis ir šalies rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Jezepčikas.
2011-03-12

D. Draudvila Europos čempionate išliko ketvirtas

Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionato vyrų septynkovės varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Darius Draudvila po penktosios rungties - 60 m barjerinio bėgimo varžybų - išliko ketvirtas. Lietuvis, kuriam kovo 29 dieną sukaks 28-eri, turi 4371 tašką. Pirmauja 2004 metų olimpinis ir 2007 metų pasaulio dešimtkovės čempionas čekas Romanas Šebrlė, turintis 4455 taškus. Antrąją vietą užima baltarusis Andrejus Kravčenka (4434 tšk.
2011-03-06

Lietuvos lengvaatlečiai sėkmingai pasirodė varžybose JAV

Niujorke vykusiose lengvosios atletikos varžybose „KSU Open“ Lietuvos atstovas Darius Draudvila laimėjo šuolių į tolį rungtį (6 m 99 cm). 60 m barjerinio bėgimo rungties finale mūsų šalies atstovas finišavo antras (8,03 sek.). Tomas Kirielius šuolių į aukštį varžybose buvo trečias (1 m 95 cm), o barjeriniame bėgime - dešimtas (8,66 sek.). MAAC (Metro Atlantic Athletic) konferencijos čempionate Niujorke Rokas Kirlys nustūmė rutulį 16 m 8 cm ir užėmė antrąją vietą.