dramblio kaulo kranto rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dramblio kaulo kranto rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dramblio kaulo kranto rinktinė“.

Dėl stipriausios Afrikos rinktinės vardo susikaus Nigerija ir Dramblio Kaulo Krantas

Afrikos Nacijų futbolo taurės turnyro finale susikaus Nigerija ir Dramblio Kaulo Krantas. Tai paaiškėjo po sužaistų pusfinalio mačų. Nigerija tik po 11 m baudinių serijos 2:1 įveikė Pietų Afrikos Respubliką (PAR). Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiai 1:1. 67-ą minutę Nigeriją į priekį išvedė Williamas Troostas-Ekongas, o paskutinę pagrindinio laiko minutę 11 m baudinį įmušė ir rezultatą išlygino Teboho Mokoena. Visgi baudinių loterijoje stipresnė buvo Nigerija.
2024-02-07

Neįtikėtina: dešimtyje likęs Dramblio Kaulo Krantas į pusfinalį žengė paskutinę pratęsimo minutę

Dramatišku stiliumi baigėsi Afrikos Tautų taurės ketvirtfinalio mačas tarp Dramblio kaulo kranto futbolininkų ir didžiąją rungtynių dalį padėties šeimininke buvusio Malio. Dramblio Kaulo Kranto futbolininkų bėdos prasidėjo 43-ią rungtynių minutę kai raudoną kortelę užsidirbo centro gynėjas Odilonas Kossounou.
2024-02-03

Prancūzija pasaulio pirmenybes užbaigė sudėtinga pergale

Pasaulio čempionato grupių etape subyrėjusi Prancūzijos rinktinė (3/2) užbaigė pirmenybes pergale prieš Dramblio Kaulo Kranto krepšininkus (1/4). Tiesa, pergalė Džakartoje buvo sudėtinga, tačiau 87:77 (25:21, 15:20, 22:20, 25:16) prancūzai ją pasiekė. 36-ąją žaidimo minutę rezultatas buvo lygus ties 69 taškų, tačiau likusias minutes geriau sužaidė Prancūzija.
2023-09-02

Brazilija išplėšė bilietą į kitą pasaulio pirmenybių etapą

Pasaulio krepšinio čempionato G grupėje trečiadienį įvyko lemiama kova dėl kelialapio į kitą etapą. Iki galo kovoję Dramblio Kaulo Kranto krepšininkai 89:77 (23:25; 27:21; 20:19; 19:12 ) nusileido brazilams, kurie keliauja į kitą pirmenybių etapą. Nugalėtojus į priekį vedė Yago Santosas, kuris surinko 24 taškus, atliko 12 perdavimų bei užfiksavo 37 naudingumo balus. Likus žaisti mažiau nei penkioms minutėms Brazilija pirmavo tik trimis taškais.
2023-08-30

Dramblio Kaulo kranto krepšininkai neatlaikė pasaulio čempionės Ispanijos iššūkio

Pasaulio krepšinio čempionė Ispanija pradėjo kovas G grupėje, kur pirmose rungtynėse susitiko su Dramblio Kaulo kranto komanda. Deja, ispanų iššūkio Dramblio Kaulo kranto krepšininkams įveikti nepavyko ir pastarieji nusileido rezultatu 94:64 (24:17; 29:17; 20:13; 21:17). Pusantro kėlinio Dramblio Kaulo Krantas atsiliko ne taip stipriai,  tačiau vėliau ispanai atitolo ir visiškai ėmė kontrolę į savo rankas. Nebuvo nė akimirkos, kuomet priekyje nebūtų Ispanijos rinktinė.
2023-08-26

Olimpinio futbolo turnyro ketvirtfinalyje – per plauką išsigelbėjusi Ispanija ir puolėjo „hatrickas“

Olimpiniame vyrų futbolo turnyre prasidėjo lemiamos kovos. Šeštadienį ketvirtfinalio kovas pradėjo Ispanijos ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinės. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1. Pirmieji rungtynėse pasižymėjo afrikiečiai. 10-ąją rungtynių minutę po pakelto kampinio įvartį pelnė „Manchester United“ gynėjas Ericas Bailly. Rezultatą ispanai išlygino 30-ąją minutę po tikslaus Dani Olmo smūgio.  90-ają rungtynių minutę afrikiečius į priekį išvedė Maxas Gradelis.
2021-07-31

Senegalo rinktinė pašalinta iš Afrikos nacijų taurės turnyro

Du Didier Drogbos įvarčiai į Senegalo rinktinės vartus Afrikos nacijų taurės kvalifikacijoje sukėlė riaušes tarp sirgalių. Dramblio Kaulo Kranto lyderis 71-ą minutę atsakomajame mače realizavo 11 metrų baudinį į Senegalo rinktinės vartus ir bendras dviejų susitikimų rezultatas tapo 6-2. Po 4 minučių Dakaro mieste vykęs mačas buvo nutrauktas, nes tribūnose tarp sirgalių įsisiautėjo neramumai ir policija buvo bejėgė sutramdyti smurtautojus.
2012-10-16

Dramblio Kaulo Kranto rinktinė

Kai paskutinį kartą Dramblio Kaulo Kranto rinktinė dalyvavo pasaulio krepšinio čempionate, didžioji dalis dabartinės rinktinės žaidėjų dar nebuvo gimę ar buvo kūdikiai. 1986 metais afrikiečiai paskutinį kartą pateko tarp geriausių planetos ekipų, tačiau šias pirmenybes, ko gero, norėtų laikyti kuo giliau atmintyje. Dramblio Kaulo Kranto komanda pralaimėjo visus penkis grupės susitikimus ir galutinėje įskaitoje liko 23-oje pozicijoje. 1982 m.: 13 vieta. 1986 m.: 23 vieta.
2010-08-25

Svenas-Goranas Erikssonas paliko Dramblio Kaulo Kranto rinktinę

Dramblio Kaulo Kranto rinktinė turės naują strategą, nes Afrikos komandai nepavyko pratęsti sutarties su dabartiniu ekipos vairininku Svenu-Goranu Erikssonu. „S. G. Erikssonas daugiau nevadovaus mūsų šalies rinktinei. Nors jis buvo realiausias kandidatas ir toliau diriguoti Dramblio Kaulo Kranto komandai, tačiau švedas tapo mums per brangus“, – sakė federacijos atstovas Sory Dabate'as.
2010-08-04

S. G. Erikssonas paliko Dramblio Kaulo Kranto rinktinę

Svenas Goranas Erikssonas po savo auklėtinių iškritimo iš Pasaulio futbolo čempionato nusprendė trauktis iš Dramblio Kaulo Kranto rinktinės trenerio posto. Nors 62-ejų metų treneris galiojančią sutartį su rinktine ir turėjo tik planetos pirmenybių metu, buvo manoma, kad šalies futbolo federacija sieks strategą išlaikyti ilgesniam laikui. DKK vairą greičiau perims specialistas iš Prancūzijos Gerardas Gili.