dovydo taujansko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dovydo taujansko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dovydo taujansko“.

Lietuvos pašto regbio-7 čempionės titulą apgynė „Baltrex-Šiaulių“ komanda

Savaitgalį Šiauliuose įvyko antrasis ir paskutinis Lietuvos pašto regbio-7 čempionato etapas, kuriame nugalėjo ir šalies čempiono vardą apgynė Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. „Baltrex-Šiauliai“ pusfinalyje 43:7 nugalėjo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinius, o finale 33:17 įveikė amžinus savo konkurentus Šiaulių „Vairo-Kalvio 1“ atstovus. Trečioji vieta atiteko Kauno „Ąžuolui-FM Taurui“, kuris mažajame finale 26:12 nugalėjo Šiaulių sporto gimnaziją.
2015-08-17

Iki sensacijos tik žingsnis: Lietuvos regbininkai vos nenugalėjo Anglijos

Lietuvos regbio-7 rinktinė šeštadienį Ekseteryje (Anglija) neabejotinai sužaidė vienas geriausių savo rungtynių šiais metais. Europos regbio-7 čempionato "Grand Prix" diviziono trečiojo etapo antrosiose rungtynėse lietuviai 10:26 (10:12) nusileido anglams, bet rezultatas neatspindėjo tikrojo vaizdo aikštėje. Pirmas kėlinys prieš regbio gimtinės Anglijos regbininkus buvo fantastiškas, privertęs stadioną pakilti ant kojų, po dviejų lietuvaičių žeminimų.