dovydas nemeravičius ir armandas kelmelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dovydas nemeravičius ir armandas kelmelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dovydas nemeravičius ir armandas kelmelis“.

2022-ųjų Lietuvos sporto pergalės: plaukimo karalienė Meilutytė, į elitą įsiveržęs Alekna ir istorinis „Žalgirio“ žygis

2022-ieji metai jau pasiekė finišo tiesiąją. Šie metai sporto padangėje vėl buvo įsimintini įspūdingais renginiais ir įsimintinomis pergalėmis. Pergalėmis džiugino ir Lietuvos sportininkai, kurie iškovojo aukščiausios prabos medalius didžiausiose sporto scenose.
2022-12-27

Irkluotojai Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis iškovojo Europos čempionato bronzą

Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos irklavimo čempionate Lietuva pagaliau turi medalį. Sekmadienio popietę bronzą iškovojo porinės dvivietės valties irkluotojai Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis. Lietuviai 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 42,11 sek. Trasos pradžioje lietuviai plaukė ketvirti, bet įpusėjus distancijai jie pradėjo lenkti artimiausius varžovus ir pakilo į trečią vietą, kurioje ir finišavo.
333 2022-08-14

D. Nemeravičiui ir A. Kelmeliui laimėti Europos jaunių bronzą padėjo „lašinės“ taktika

Europos jaunių irklavimo čempionate Belgijoje bronzos medalį  neįtikėtinai iškovoję Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis su visa šalies rinktine sekmadienio vakare jau buvo Lietuvoje. Vilniaus oro uoste vaikinai buvo puikios nuotaikos ir pasidalijo mintimis apie iškovotą apdovanojimą, kuris yra unikalus – fotofinišas negalėjo nustatyti, kuri valtis buvo pirma, tad bronzą gavo ir lietuviai, ir lenkai.