dovilė tanskytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dovilė tanskytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dovilė tanskytė“.

Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo kelialapį į pirmąją lygą

Slovakijoje vykusiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į pirmąją lygą. Mūsų šalies komanda surinko 216 taškų ir antrąją vietą užėmusius Airijos lengvaatlečius pranoko 15,5 taško. Trečiąją vietą užėmė Latvija (181 tšk.), ketvirtąją - Austrija (180,5 tšk.), penktąją - Slovakija (180 tšk.), šeštąją - Kroatija (174 tšk.), septintąją - Bulgarija (163 tšk.), aštuntąją - Kipras (140 tšk.
2009-06-21

Šiauliuose varžomasi dėl LLAF taurės

Penktadienį Šiauliuose prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, klubų taurės varžybos bei Lietuvos daugiakovių čempionatas. Pirmosios varžybų dienos nugalėtojais tapo: 100 m - Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 11,62 sek.
2009-06-06

Prasidėjo Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Šeštadienį Kaune prasidėjo dvi dienas truksiančios Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną nugalėtojais atskirose rungtyse tapo: 100 m - Lina Grinčikaitė (11,56 sek.
2007-06-17

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.
2007-06-04

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.