dovilė rimkevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dovilė rimkevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dovilė rimkevičiūtė“.

Skandalingai pagarsėjusi Dovilė pribloškė dalyvius: prisipažino užsiimanti pikantiška veikla

Paskutinėje šios savaitės serijoje paaiškėjo, kas palieka TV3 televizijos realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Projektą paliko du dalyviai – vieno jų likimą nusprendė žiūrovai, o kito likę dalyviai. Tiesa, ilgai liūdėti dalyviams neteko. Į projektą įžengė nauja dalyvė – Dovilė Rimkevičiūtė. Muzikiniame projekte „Aš – superhitas“, „X Faktoriaus“ išgarsėjusi mergina žinoma ne tik dėl savo projektų.
2022-06-03

Realybės šou išgarsėjusi Dovilė ryžosi kūno ir veido patobulinimams: dar nuo vienos operacijos buvo atkalbėta

Televizijos projektuose išgarsėjusi dainininkė Dovilė Rimkevičiūtė su savo daugiau, nei 50 tūkst. sekėjų armija „Instagram“ visuomet buvo labai atvira, tad kai visai neseniai ji gulėsi ant operacinio stalo, tai niekam nebuvo paslaptis. Tiesa, kai kurie 27 metų Dovilę nuo viso to siekė atkalbėti, vis dėlto mergina sako, kad gyvenimas ir taip trumpas, kad jį nugyventų kitaip, nei nori.
2021-01-18

„X Faktoriaus“ dalyvė Dovilė – apie valgymo sutrikimus ir kodėl atsisakyti sporto būtų gėda

Muzikiniame projekte „Aš – superhitas“ išgarsėjusi Dovilė Rimkevičiūtė turi daug meilių. Pirmoji – muzika, kuri ją vėliau atvedė ir į „X Faktoriaus“ sceną, o antroji – sportas. Ši meilė buvo kiek sunkesnė, o ir pamokų, bandydama pamilti save, Dovilė gavo tikrai ne vieną. Tačiau mergina šiandien šypsosi – sporto klubas jai tapo tarsi antraisiais namais.
2018-11-02

„Aš – superhitas“ žvaigždė Dovilė atskleidė savo svajonę: „Degu noru“

TV3 realybės šou „Aš – superhitas“ antrosios vietos laimėtoja, „X faktoriaus“ finalininkė Dovilė Rimkevičiūtė (24) pristato pirmąją solinę dainą „Pasiklyst“. Anot atlikėjos daina yra apie santykį su pačiu savimi ir kovą su vidiniu „Aš“. Dainininkė sako, kad daina buvo sukurta būtent jai: „Apie dainos atsiradimo istoriją galėčiau pasakoti gan ilgai. Jei trumpai, tai tiesiog atlikėjas ir muzikos prodiuseris Deividas Žygas pasiūlė bendradarbiauti.
2018-02-23

„X Faktorių“ palikusi Dovilė užbūrė netikėta dainos „Po mano oda“ versija

Realybės šou „Aš-superhitas“ išgarsėjusi Dovilė Rimkevičiūtė išmėgino laimę ir „X Faktoriuje“. Deja, patekusi į finalines kovas, finalistų gretas ji paliko pati pirma. Tačiau tai toli gražu nesustabdė jos noro tobulėti ir gerbėjams dovanoti savo talentą. Penktadienio vakarą socialinėje erdvėje mergina pademonstravo dar vieną savo talentą – sugebėjimą improvizuoti. D. Rimkevičiūtė pristatė negirdėtą Justės Arlauskaitės-Jazzu dainą „Po mano oda“ versiją.
2018-01-12

„X Faktorių“ palikusi Dovilė: galbūt nuo pradžių atrodžiau per stipri

Sekmadienį TV3 eteryje startavusios „X Faktoriaus“ finalinės kovos dalyviams kainavo ilgą įtemptą dieną, daug streso ir net ašarų. Nė vienas dalyvis toli gražu nesvajoja iškristi keliui link žvaigždės statuso vos prasidėjus. Justės Arlauskaitės-Jazzu, Sauliaus Prūsaičio, Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, Marijono Mikutavičiaus ir Andriaus Mamontovo komandose buvo po 3 dainininkus. Deja, vakar šou palikti teko net dviem dalyviams. Finalistų likimai atsidūrė žiūrovų rankose.
2017-12-18

Ašarų nesulaikiusi „X Faktoriaus“ dalyvė Justė: verkti norėjau vos padainavusi

„X Faktoriaus“ dalyvė Justėnesulaikė ašarų – prasiveržė visą dieną kaupęsis jaudulys. Dalyvė nuoširdžiai tvirtina nesitikėjusi, kad jos pasirodymas sužavės mokytojus ir žiūrovus. „Apsiverkiau todėl, kad visą dieną kaupėsi didžiulis jaudulys, baimė. Tačiau kai atėjau ant scenos ir viską padariau taip, kaip norėjau – viskas tiesiog iš manęs išėjo. Aš verkti norėjau vos padainavusi. Dar prisidėjo komisijos žodžiai. Tikrai nieko panašaus nesitikėjau... Repeticijoje nesijaučiau stipri.
2017-12-17

Galutinis Jazzu trejetas: netikėtai grąžino Dovilę Rimkevičiūtę

 Sekmadienį „X Faktoriuje“ virė bekompromisė merginų kova. „Kėdžių iššūkio“ etape dėl galimybės dirbti su Juste Arlauskaite-Jazzu varžėsi dešimt merginų, tačiau tik trys iš jų pateko į finalinį projekto etapą. Įtampa tvyrojo iki pat paskutinių laidos filmavimo akimirkų, nes garantuotą vietą vienoje iš kėdžių anksčiau laiko užsitikrino tik Iveta Svilainytė.
2017-11-21

Kritikos bangos sulaukusi „X Faktoriaus“ dalyvė Dovilė: kaupiasi ašaros

Vakar nuaidėjęs „X Faktoriaus“ kėdžių iššūkis pateisino ne visų žiūrovų lūkesčius. Vakar ir kritikos, ir liaupsių susilaukusi Dovilė atsidūrė į finalines kovas žengsiančioje trijulėje. Merginos svajonė išsipildė sukeldama nemažai diskusijų. Internete komentarus pasiskaitinėti sumanius „Aš - superhitas“ finalistė nusivylė – žiūrovai jai negailėjo kritikos. Jos kliuvo ir šou teisėjai Justei Arlauskaitei-Jazzu.
2017-11-20

A. Mamontovas apie Dovilės dainos pasirinkimą „X Faktoriuje“: savęs pastatymas į pavojų

Sekmadienį prie televizoriaus ekranų pakvies TV3 muzikinis šou „X Faktorius“. Žiūrovai išvys aistras ir emocijas kurstantį projekto etapą „Kėdžių iššūkis“. Jame dėl galimybės tapti projekto finalininkėmis susirungs ankstesnes atrankas įveikusios „X Faktoriaus“ dalyvės. Vietų – tik trys, o norinčių – dešimt. Kurioms pasiseks pelnyti išsvajotąsias kėdes? Šį „Kėdžių iššūkį“ svarbiausia bus Justės Arlauskaitės-Jazzu nuomonė. Populiariausia Lietuvos dainininkė rinksis sau komandą.
2017-11-16
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų