dortmundo borussia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dortmundo borussia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dortmundo borussia“.

Prieš principinius varžovus po 6 metų pertraukos pralaimėję „Bayern“ beveik atsisveikino su šansais apginti titulą

Miuncheno „Bayern“ klubas pralaimėjo principines rungtynes Vokietijoje. Namuose žaidę „Bayern“ atstovai 0:2 nusileido Dortmundo „Borussia“ komandai. Pastarieji šių komandų akistatoje „Bundesliga“ pirmenybėse triumfavo pirmą kartą nuo 2018 metų. „Borussia“ pasižymėjo dešimtąją minutę, kai greitoje atakoje Karimas Adeyemi pabėgo prieš vartininką, ir nors jo smūgis buvo atliktas iš aštraus kampo, sulaikyti jo vartininkui nepavyko.
2024-03-30

Paskutines vietas Čempionų lygos ketvirtfinalyje užpildė „Borussia“ ir baudinių serijoje išsigelbėjusi „Atletico“

Trečiadienio vakarą paaiškėjo, kas užpildė paskutines vietas UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliuose. Dortmundo „Borussia“ atsakomosiose rungtynėse užtikrintai 2:0 įveikė Eindhoveno PSV futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 3:1 ir žengė į kitą etapą.
2024-03-14

Marco Reusas bandė atleisti „Borussia“ trenerį: klubo simboliui šis veiksmas jau atsirūgo

Dortmundo „Borussia“ komandoje tęsiasi drama dėl galimo vyriausiojo trenerio atleidimo. Pastaruoju metu nekyla kalbos dėl to, jog braška Edino Terzičiaus kėdė. „Borussia“ šiuo metu Vokietijoje žengia tik penkta, o pergalės jiems nepavyko iškovoti jau ketveriose rungtynėse iš eilės. Vokietijos dienraštis „Bild“ praneša, jog kantrybės neteko ir „Borussia“ žaidėjai.
2023-12-20

Vokietijos futbolo čempionate nutrūko lygos lyderių pergalių serija

Vokietijos pirmenybėse vos antrą kartą šiame sezone be pergalės liko lygos lyderiai. Sekmadienį „Bundesliga“ pirmaujanti Lėverkuzeno „Bayer“ komanda nesugebėjo pratęsti savo pergalių serijos. Jie rungtynes su Dortmundo „Borussia“ baigė lygiosiomis 1:1. Šiose rungtynėse „Bayer“ buvo priversti vytis varžovus po jau 5-ąją minutę pelnyto Juliano Ryersono įvarčio. Išlyginti rezultatą šeimininkams pavyko jau antrajame kėlinyje. 79-ąją minutę lygiąsias užfiksavo Victoras Boniface‘as.
2023-12-03

Kane'as toliau žaidžia nesustabdomai: „Bayern“ šventė pergalę

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergalių seriją pratęsė Miuncheno „Bayern“ komanda. „Bayern“ namuose 4:2 nugalėjo „Heidenheim“. Ši pergalė jiems buvo jau penktoji iš eilės Vokietijos pirmenybėse. Pirmajame kėlinyje savo meistriškumą ir universalumą demonstravo rezultatyviausias lygos žaidėjas Harry Kane‘as. Iš pradžių „Bayern“ atstovaujantis anglas pelnė gražų įvartį sukdamasis su koja, o kėlinio pabaigoje tikslą pasiekė ir jo smūgis galva po kampinio.
2023-11-11

Šokas Vokietijoje: „Bayern“ iš Vokietijos taurės eliminavo trečios lygos autsaideris

Vokietijoje sužaisti šios šalies taurės šešioliktfinalio susitikimai. Netikėtai su taurės varžybomis jau šiame etape atsisveikino Miuncheno „Bayern“ komanda. Jie išvykoje 1:2 krito prieš „Saarbrucken“ klubą. Nepaisant to, jog „Saarbrucken“ rungtyniauja tik trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje ir ten žengia penkiolikti, o Thomasas Mulleris jau 16-ąją minutę išvedė svečius į priekį, jie nenuleido rankų ir per pirmojo kėlinio pridėtą laiką išlygino rezultatą po Patricko Sontheimerio įvarčio.
2023-11-02

„Borussia“ pratęsė savo sėkmingą seriją Vokietijoje

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse minimalią pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“. Penktadienį aštunto turo rungtynėse pralaimėjimų savo sąskaitoje vis dar neturintys „Borussia“ atstovai 1:0 nugalėjo Brėmeno „Werder“ komandą. Per visas rungtynes 22 smūgius atlikusi „Borussia“ vienintelį rungtynių įvartį pelnė antrajame kėlinyje. Po puikaus Emre Cano perdavimo vienas prieš vartininką atsidūrė ir įvartį pelnė Julianas Brandtas.
2023-10-20

„Bundesliga“ čempionate pirmieji „Borussia“ prarasti taškai

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp „Bochum“ ir Dortmundo „Borussia“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Sebastienas Halleris 7-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau Manuelis Riemannas atrėmė kamuolį. Perdavimo sulaukęs Philippas Hofmannas 9-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis buvo netikslus. Kevinas Stogeris 13-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bochum“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Ph.
2023-08-26

Lasicko klubas pateko į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą

Į antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą šįvakar žengė Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas. Slovėnijos čempionai Latvijoje 2:1 įveikė vietos „Valmiera“ klubą ir šventė pergalę bendru rezultatu 4:2, kadangi namuose „Olimpija“ taip pat laimėjo 2:1. J. Lasickas nugalėtojų gretose žaidė nuo 84 minutės. Tuo metu šiandien draugiškose rungtynėse žaidė Oberhauzeno „Rot-Weiss“ klubas, kuris jėgas išbandė su Dortmundo „Borussia“ klubu.
2023-07-20

Kartais ir vyrai verkia: po pralaimėto čempionišku turėjusio tapti vakaro – „Borussia“ trenerio ašaros

Dortmundo „Borussia“ komandos strategas Edins Terzičius prabilo apie didelį jaučiamą skausmą dėl nelaimėto Vokietijos „Bundesliga“ titulo, tačiau pripažino, kad tai motyvuos pasirodyti geriau kitą sezoną. Iki pat rungtynių galo nebuvo aišku, „Bayern“ ar „Borussia“ klubas taps naujaisiais šalies čempionais, nes daugkartiniai Vokietijos pirmenybių nugalėtojai kitame stadione iki pat 89-osios rungtynių minutės vargo prieš „Koln“ ekipą.