dorellas wrightas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dorellas wrightas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dorellas wrightas“.

„Real“ pergalė sudėliojo atkrintamųjų varžybų poras

Madrido „Real“ penktadienį Eurolygos rungtynėse namie 106:86 (27:28, 26:22, 29:19, 24:17) sutriuškino Bambergo „Brose“. Šis mačas sudėliojo atkrintamųjų varžybų mozaiką. Savo varžovą sužinojo ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Žalgiriečiai (18 pergalių / 12 pralaimėjimų) reguliariajame sezone užėmė šeštąją vietą.
2018-04-07

Eurolygoje – dar viena neįtikėtina „Barcelona“ pergalė

Viena Eurolygos autsaiderių „Barcelona“ toliau šluoja visus nuo kelio. Šįkart katalonai svečiuose 90:63 (22:17, 18:21, 23:14, 27:11) „suvalgė“ vienus lygos lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, bet vėliau dominavo „Barcelona“. Didžiausias katalonų pranašumas – 33 taškai (88:55). „Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36. „Olympiakos“: Jamelis McLeanas 14 (5/9 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių), Georgios Printezis 14 (5/10 dvitaškių, 5 atk. kam.
2018-03-16

Eurolygoje – sutrupinta lenta ir įspūdinga „Barcelona“ pergalė

Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5). Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0). „Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo.
2018-03-10

Marius Grigonis svariai prisidėjo prie pergalės prieš Eurolygos klubą

Marius Grigonis naudingu žaidimu padėjo Berlyno ALBA iškovoti pergalę namie – sekmadienį 81:75 (20:19, 16:12, 29:20, 16:24) įveikti Eurolygoje žaidžiančius Bambergo „Brose“ krepšininkus. Svečiai priešinosi pirmojoje rungtynių dalyje. Vėliau ALBA ėmė dominuoti. Nors ketvirtasis kėlinys prasidėjo 65:54, „Brose“ kelis kartus buvo sumažinusi deficitą iki trijų taškų (66:69, 69:72, 72:75, 74:77). Vis dėlto, Berlyno krepšininkai varžovų šturmą atlaikė.
2018-02-04

Eurolygoje – iš aikštės išvytas „Crvena Zvezda“ treneris

Penktadienį Eurolygoje užfiksuotas retas įvykis – iš aikštės išvytas vyriausiasis „Crvena Zvezda“ treneris Dušanas Alimpijevičius. Nepaisant to, Belgrado krepšininkai iškovojo pergalę – namie 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“. Šeimininkai buvo priekyje didžiąją rungtynių dalį. „Crvena Zvezda“ į duobę įkrito, kai trečiojo kėlinio pradžioje dvi technines pražangas iš eilės užsidirbo ir iš aikštės buvo išprašytas D. Alimpijevičius.
2018-01-26

„Išsibaudavęs“ kapitonas paliko „Žalgirio“ laivą, kauniečiai krito Bamberge

Kauno „Žalgiris“ patyrė nesėkmę Eurolygos rungtynėse Bamberge. Lietuvos čempionai prarado anksti pražangų prisirinkusį kapitoną Paulių Jankūną. Nors žalgiriečiai kovojo iki galo, antradienio mače su „Brose“ krepšininkais krito po dramatiškos kovos – 86:93 (23:21, 21:16, 17:27, 25:29). Bambergo komanda pirmajame kėlinyje pirmavo 18:12, bet tada „Žalgiris“ spurtavo 7:0. Svečiai po pirmojo kėlinio buvo priekyje 23:21. Lietuvos čempionai fantastiškai sužaidė antrojo ketvirčio pabaigą, po kurios pi...
2018-01-16

„Žalgirio“ kelyje – neprognozuojami Vokietijos čempionai

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šį vakarą sieks trečiosios pergalės iš eilės Eurolygos varžybose. Kauniečiai namie išbandys jėgas su Vokietijos čempionu Bambergo „Brose“. Mačą tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Taip pat bus parodytos dar dvejos 13 turo rungtynės.
2017-12-19

Eurolygoje – nepastebimas Jonas Mačiulis ir neįtikėtinas Lukos Dončičiaus metimas

Eurolygos „El Clasico“ laimėjo namie žaidęs Madrido „Real“. Jis ketvirtadienį 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Atkakli kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje dominavo šeimininkai. Jie 32-ąją minutę pirmavo 75:54. „Real“ atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:13. Trečiąjį kėlinį taikliu metimu per visą aikštę baigė „Real“ supertalentas Luka Dončičius. Jonas Mačiulis žaidė septynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2017-12-15

Eurolygoje – „lietuviškos“ Milano komandos pralaimėjimas

Du Lietuvos rinktinės krepšininkai – Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis – nepadėjo klubui laimėti Stambule. Milano „AX Armani“ ketvirtadienį 68:73 (16:23, 14:10, 20:19, 18:21) nusileido „Anadolu Efes“. Šeimininkai dominavo pustrečio kėlinio.
2017-12-01

Lietuviai svariai prisidėjo prie pergalingo „AX Armani“ spurto

19:0. Tokį galingą spurtą rungtynių pabaigoje surengė lietuvių vedama Milano „AX Armani“. Ji perėmė iniciatyvą ir penktadienį Eurolygos mače namie 71:62 (13:16, 14:19, 16:16, 28:11) nugalėjo Bambergo „Brose“. Svečiai kontroliavo situaciją pustrečio kėlinio. Didžiausias „Brose“ pranašumas – 57:46 (33 minutė). Tada „AX Armani“ spurtavo 19:0 ir nugalėjo. Prie atkarpos rezultatyviu žaidimu prisidėjo lietuviai. Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 11 taškų, pataikęs penkias baudas iš šešių.