donatas konikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donatas konikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donatas konikas“.

Vakarų Lietuvos derbyje – iškovotas „Palangos“ taškas

„Palangos“ futbolininkai trečiąkart šiame sezone baigė rungtynes identišku rezultatu, kuris Valdo Trakio kariaunos sąskaitą papildė tašku. Čempionato debiutantai 5-ojo turo susitikime sugebėjo atsilaikyti prieš Klaipėdos „Atlantą“ ir sužaisti lygiosiomis 1:1 (1:1). Scenarijus, kaip įprasta, buvo beveik identiškas. Klaipėdiečiai mačo pradžioje ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau bene pirmos oponentų atakos metu praleido įvartį.
2018-03-31

Solidus jaunųjų „Stumbro“ lietuvių debiutas „Bordeaux“ klube

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo jaunieji lietuviai Donatas Konikas ir Vilius Armalas sėkmingai debiutavo Prancūzijos aukščiausios lygos „Bordeaux“ klubo dublerių komandoje. Savaitgalį draugiškose rungtynėse „Bordeaux B“ susitiko su žemesnės lygos „Stade Bordelais“ ekipa ir sužaidė lygiosiomis 0:0. Abu Kauno „Stumbrui“ priklausantys žaidėjai aikštėje praleido visą antrąjį kėlinį ir sulaukė pagyrų iš komandos trenerio.
2017-07-31

Lietuvos jaunimo rinktinė sutriuškino latvius

Antradienio vakarą LFF stadione draugiškas kontrolines rungtynes žaidė Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė. Lietuviai 3:0 sutriuškino Latvijos bendraažius. Nors svečiai rungtynių pradžioje turėjo gana ryškią teritorinę persvarą, įvarčius šiame mače mušė lietuviai. 15-ąją minutę pasižymėjo Edvinas Baniulis, dar po 15 minučių Eligijus Jankauskas persvarą padvigubino, o 59-ąją minutę trečią įvartį pelnė Donatas Konikas.
2017-03-28

Lietuvos U-21 futbolo rinktinė pasirengimą EČ atrankai pradėjo pralaimėjimu

Lietuvos U-21 (1996 m. gimę ir jaunesni žaidėjai) futbolo rinktinė, besiruošdama 2019 metų Europos čempionato atrankai, šeštadienį sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Debiutiniame trenerio Carito Falcho mače lietuviai 1:2 nusileido Baltarusijos komandai. Lietuva U-21 – Baltarusija U-21 1:2 (0:1) LFF stadionas, Vilnius. Teisėjas: Gediminas Mažeika 27 min. [0-1] V. Hramyka 56 min. [0-2] D. Bessmertny 72 min.
2017-03-25

„Atlanto“ pergalė pažymėta pirmuoju sezono „hat-tricku“

Visos pergalės šį sezoną iki šiol A lygoje buvo pasiektos minimaliu skirtumu, tačiau šiandien Klaipėdoje situacija pasikeitė. Į uostamiestį neseniai sugrįžęs Andrejus Paniukovas aikštėje tiesiog šėlo, Kauno „Stumbrui“ pasipriešinti jo trims įvarčiams šansų neliko. Po įnirtingos kovos „Atlantas“ namuose triumfavo 4:1 (2:0). Apylygė kova atrodė pirmojo kėlinio pradžioje, kol kauniečiai dar turėjo jėgų lakstyti paskui užsidegusius aikštės šeimininkus.
2017-03-15

Jaunasis puolėjas sugrąžino Kauno „Stumbrą“ į penktąją vietą

Į penktą poziciją sugrįžęs Kauno „Stumbras“ Jonavos „Lietavai“ šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone išliko neįmenama mįsle. Mariano Barreto kariauna namuose 3:1 (1:1) nugalėjo čempionato debiutantus, kurie po ilgesnės pertraukos nukrito į šeštą vietą. 3-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Abdulas Basitas, bet 39-ąją Dominykui Galkevičiui pavyko rezultatą išlyginti.