Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė“.

Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė – Europos irklavimo pirmenybių vicečempionės

Sekmadienį finišuoja Europos irklavimo čempionatas Vengrijoje, kuriame trys Lietuvos įgulos kovoja dėl medalių. Pirmosios į šia kovą stojo Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė, kurios pasipuošė sidabro medaliais. Lietuvės antrus metus paeiliui iškovojo sidabrą A finale. Lietuvos atstovės 2 km distanciją įveikė per 7 min. 41,50 sek., o jas aplenkė tik norvegės, šią distanciją įveikusios per 7 min. 39,42 sek.
132 2024-04-28

2023-ieji Lietuvos sporte – pasaulį apskriejusi istorinė pergalė, medalių gausa ir olimpiniai kelialapiai

2023-ieji Lietuvos sportui buvo pilni džiugių įvykių. Sportininkai skynė pergales tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir garsino mūsų šalies vardą visame pasaulyje.  Prieš naujųjų metų pradžią naujienų portalas tv3.lt kviečia apžvelgti įsimintiniausius Lietuvos sporto įvykius ir geriausius šalies sportininkų pasirodymus 2023-aisiais.  Plaukimas Šie metai Lietuvos plaukimo bendruomenei buvo itin derlingi. Daugiausiai medalių iš tarptautinių varžybų parsivežė Danas Rapšys.
2023-12-30

Vietas Paryžiaus olimpinėse žaidynėse užsitikrino dar trys Lietuvos sportininkės

Lietuvos irkluotoja Viktorija Senkutė ir dvivietės valties įgula Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė iškovojo kelialapius į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes. 27-erių lietuvė pasaulio irklavimo čempionate pateko į finalą ,kur susikaus su 6 stipriausiomis sportininkėmis. To pakako, kad irkluotoja iškovotų kelialapį į olimpiadą. Penktadienį pusfinalyje pasirodžiusi lietuvė finišavo trečia (7 min. 46,81 sek.) ir pateko į A finalą.