domračiova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „domračiova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „domračiova“.

Geriausi 2011 metų Baltarusijos sportininkai – biatlonininkė ir imtynininkas

Geriausiais 2011 metų Baltarusijos sportininkais išrinkti 25 metų biatlonininkė Darja Domračiova ir 28 metų graikų-romėnų imtynių atstovas Alimas Selimovas. Jie nugalėjo 12-ą kartą naujienų agentūros BelaPAN surengtuose rinkimuose, kuriuose dalyvavo 100 šalies sporto žurnalistų. Praėjusių metų pasaulio čempionato sidabro ir bronzos medalių laimėtoja D. Domračiova surinko 175 taškus. Antrąją vietą užėmė plaukikė Aleksandra Gerasimenia (161 tšk.
2012-01-02

Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė pasaulio taurės varžybose užėmė 79-ąją vietą

Švedijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės pirmojo etapo varžybų moterų 15 km lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 79-ąją vietą. Nugalėjo du kartus šaudykloje suklydusi baltarusė Darja Domračiova. Ji distanciją įveikė per 47 min. 15,6 sek. Antrąją vietą užėmė švedė Ana Marija Nilson (Anna Maria Nilsson, +1 min. 8,5 sek.