dominika sztandera

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dominika sztandera“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dominika sztandera“.

Rūta Meilutytė pagaliau iškovojo medalį!

Pirmajame pasaulio taurės etape Maskvoje Rūta Meilutytė iškovojo sidabro medalį 50 metrų krūtine rungtyje. „Auksinė žuvelė“ distanciją įveikė per 29,51 sek., šis laikas – geresnis nei atrankoje.  Auksą iškovojo jamaikietė Alia Atkinson, kuri atplaukė per 29,46 sek., bronzą iškovojo Natalia Ivaneeva (29,87 sek.). Priminsime, kad iš varžybų „dėl sveikatos problemų“ iš kovos pasitraukė Julija Jefimova, kurią atrankos plaukimuose R. Meilutytė aplenkė.
2017-08-02

Rūta Meilutytė sėkmingai pradėjo varžybas Maskvoje: Julija Jefimova aplenkta du kartus

Pirmajame pasaulio taurės etape Maskvoje trečiadienio rytą startavo Lietuvos plaukimo rinktinės lyderė Rūta Meilutytė. 50 m plaukimo krūtine atrankoje kaunietė distanciją įveikė per 30,23 sek. ir trečiu rezultatu pateko į finalą. Pauliaus Andrijausko auklėtinę aplenkė pasaulio čempionate nedalyvavusi jamaikietė Alia Atkinson (29,73) bei lenkė Dominika Sztandera (30,18). Užtat R. Meilutytei pavyko pranokti varžybų šeimininkę bei principinę priešininkę Juliją Jefimovą.