domas krikščiūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „domas krikščiūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „domas krikščiūnas“.

D. Krikščiūnas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojas

Čekijoje vykusiose graikų-romėnų imtynių jaunių turnyre pirmą vietą užėmė Domas Krikščiūnas. Chomutovo mieste Gran Prix kategorijos varžybose kovojęs anykštėnas aiškia persvara įveikė tris varžovus iš Vokietijos bei Čekijos, o finale vietos atletą nugalėjo Jakūbą Melegoničių nugalėjo rezultatu 8:4 ir iškovojo aukso medalį svoryje iki 50 kilogramų. Svoryje rungėsi 9 atletai, praneša imtynes.lt.
2014-06-16

D. Krikščiūnas triumfavo tarptautiniame imtynių turnyre Lenkijoje

Vroclave (Lenkija) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunučių turnyre aukso medalį iškovojo Domas Krikščiūnas. Anykštėnas, aplenkęs 21 dalyvį, triumfavo svoryje iki 35 kilogramų, praneša imtynes.lt. „Nugalėtojo vardas tokiose varžybose mums, treneriams, ilgai glosto savigarbą. Tai tikrai prestižinis turnyras, į kurį lenkai nepagailėjo investuoti krūvą pinigų. Vien pažiūrėjus į prizus ne vienam vaikui susisuko galva.
2011-12-13

Lietuvis laimėjo imtynių turnyrą Čekijoje

Havliškov Brode (Čekija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunučių turnyras. Sėkmingai varžybose kovojo Anykščių imtynininkai. Svorio kategorijoje iki 31 kilogramų turnyro nugalėtojo vardą iškovojo Nerijus Venslovas. Domas Krikščiūnas (29 kg) ir Deividas Ramoška (66 kg) laimėjo sidabro medalius. „Nustebino Nerijus. Jis savo priešininkus puolė įnirtingai. Finale jis užsimiršo ir metė Čekijos atletą per save į priešingą, nei reikia pusę ir užsimetė.