Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „domantas šimkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „domantas šimkus“.

Domantas Šimkus grįžta rungtyniauti į Šiaulius

Atsidarius vasaros perėjimų langui Lietuvoje, FA „Šiauliai” sulaukė pastiprinimo – į gimtinę grįžta šiaulietis Domantas Šimkus. Nuo mažų dienų futbolo akademijoje „Šiauliai” tobulėjęs vaikinas išsiskyrė iš savo bendraamžių ir anksti paliko tėvų namus Šiauliuose, kai išvyko į Nacionalinę futbolo akademiją, vėliau iš jos Domantas pakėlė sparnus į Daniją, kur tobulėjo „Aalborg“ jaunimo komandoje. Vyrų futbole šiaulietis debiutavo Klaipėdoje, kur žaidė „Atlanto” komandoje.
2023-07-05

Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus karjerą tęs Slovėnijoje

26-erių metų kandidatas į Lietuvos rinktinę Domantas Šimkus karjerą tęs Slovėnijos „Mura“ klube. Prieš savaitę į naująją karjeros stotelę išvykęs saugas su klubu parašais partvirtino tarpusavio bendradarbiavimą. Legionieriaus karjerą D.Šimkus pradėjo 2021 metų sausį, kai išvyko į Izraelio Kfar Sabos „Hapoel“ klubą. Vos po pusmečio iš Izraelio futbolininkas patraukė į Azerbaidžaną. Lietuvos nacionalinėje rinktinėje D.Šimkus yra sužaidęs 24 rungtynes.
2022-08-23

Naujasis futbolo rinktinės štabas lieka be pergalių: „Buvome verti taško“

Lietuvos rinktinė buvo visiškai netoli pirmojo taško pasaulio čempionato atrankos varžybose, tačiau dvikovos pabaigoje praleidę įvartį lietuviai išvykoje minimaliu skirtumu 0:1 nusileido Bulgarijos rinktinei. Po dvikovos spaudos konferencijoje kalbėjęs rinktinę treniravęs Tomas Ražanauskas teigė, jog žaidybinis planas buvo vykdytas neblogai, tačiau vietomis pritrūko šviežumo bei fizinių jėgų, kas ir galėjo kainuoti praleistą įvartį.
2021-09-06

Šimkus karjerą tęs Izraelyje

Tris sezonus Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus karjerą tęs Izraelyje. Praėjusiame sezone D. Šimkus  A lygoje sužaidė visas 20 rungtynių ir ženkliai prisidėjo prie komandos iškovoto čempionų titulo. Visgi po sezono futbolininko sutartis su „Žalgiriu“ baigėsi ir jis pasirinko galimybę tęsti karjerą užsienyje.
2021-01-18

LFF taurės ketvirtfinalis: „Žalgiris“ palaužė „Kauno Žalgirį“

Vilniaus „Žalgiris“ Hegelman LFF taurės ketvirtfinalyje 2:1 įveikė „Kauno Žalgirio“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų. Domantas Šimkus 29-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0. Andrija Kaluderovičius 52-ąją minutę puikiu smūgiu galva padvigubino vilniečių pranašumą 2:0. Karolis Šilkaitis 70-ąją minutę tiksliu smūgiu sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Martynas Dapkus 80-ąją minutę buvo nuba...
2020-09-12

„Žalgirį“ papildė šalies jaunimo rinktinės kapitonas

Atsivėrus žaidėjų perėjimo langui, „Žalgirio“ gretas papildė naujas futbolininkas. Artimiausiose rungtynėse Marijampolėje žalią ir baltą aprangą gali apsivilkti Lietuvos jaunimo rinktinės kapitonas Domantas Šimkus. 22 metų futbolininkas šį sezoną rungtyniavo Klaipėdos „Atlanto“ ekipoje, o šiai komandai susidūrus su sunkumais, nauja karjeros stotele pasirinko Vilniaus „Žalgirio“ klubą.
2018-06-27

„Sūduvos“ treneris: sunku prognozuoti, kaip permainos paveiks „Žalgirį“

Šiandien, 20 val., Marijampolės „Arvi“ arenoje sirgaliai išvys tai, ką Lietuvos futbolas šiuo metu gali pаsiūlyti geriausio – „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ mūšį. Marijampolės komandoje beveik visi futbolininkai pasirengę žaisti. Traumuotas vienintelis Bruno Dybalas. Tuo metu vilniečių gretas išretinusios traumos ir diskvalifikacijos.
2018-06-27

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.
2018-06-04

Baltijos taurės starte – dramatiškos U-21 rinktinės lygiosios

Antradienio vakarą startavo 2018 metų Baltijos taurės U-21 rinktinių varžybos. Lietuvos jaunimo rinktinė po ilgos pertraukos įmušė įvartį, tačiau trapios persvaros lietuviams išlaikyti nepavyko – Pernu mieste jie sužaidė lygiosiomis 1:1 su Estijos komanda. Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atakuojantį futbolą, o pirmąją rimtesnę progą įmušti turėjo estai.
2018-05-29

„Sūduva“ dvikovos pabaigoje perlipo „Atlanto“ barjerą

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, žengdama dar vieną žingsnį dėl pirmenybių aukso. Suvalkijos komanda savo aikštėje palaužė Klaipėdos „Atlanto“ pasipriešinimą minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Turnyro lentelėje „Sūduva“ nuo persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“ atitrūko keturiais taškais.