dmitrijus jurkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dmitrijus jurkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dmitrijus jurkevičius“.

Europos lengvosios atletikos varžybos Kaune baigėsi Lietuvos moterų estafetės pergale

Sekmadienį Kaune vykusiose Europos lengvosios atletikos asociacijos (EAA) "Permit Meeting" varžybose trečiąją pergalę Lietuvai iškovojo estafetės 4 po 100 metrų merginų kvartetas. Šįsyk Lietuvos bėgikėms - Editai Lingytei, Linai Andrijauskaitei, Linai Grinčikaitei ir Audrai Dagelytei - nepavyko pagerinti šalies rekordo (44,28 sekundės). Jos distanciją įveikė per 44,31 sekundės ir 0,06 sekundės aplenkė antroje vietoje likusias Japonijos sprinteres.
2008-06-09

Lietuvos lengvaatlečių startai tarptautinėse varžybose Estijoje

43-čią kartą vykusiose Gustavo Sulės atminimo lengvosios atletikos varžybose Estijoje dalyvavo septyni Lietuvos sportininkai. Antrąsias vietas 800 m bėgimuose užėmė Vitalijus Kozlovas (1 min. 48,43 sek.