Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dmitrijus chochlovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dmitrijus chochlovas“.

Buvęs Rusijos futbolininkas padavė „facebook“ į teismą

Buvęs Rusijos futbolininkas Dmitrijus Chochlovas nusprendė paduoti į teismą „facebook“. Rusas tikina, kad „facebook“ tiek jį, tiek jo giminaičius užblokavo tik todėl, kad jų pavardės yra kiek panašios į nepagarbų žodį, skirtą Ukrainos žmonėms. „Mano pavardė „facebook“ yra blokuojama. Nei aš, nei mano giminaičiai negalime naudotis socialiniu tinklu.
2021-09-23

Rinktinės treneris Maskvoje stebėjo Fedoro Černycho žaidimą

Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas praėjusį savaitgalį viešėjo Rusijos sostinėje, kurioje stebėjo Maskvos „Dinamo“ klube rungtyniaujančio Lietuvos rinktinės kapitono Fedoro Černycho žaidimą. E. Jankauskas lankėsi „Dinamo“ rungtynėse su Kazanės „Rubin“ komanda. Po F. Černycho įvarčio 14-ąją minutę šeimininkai pirmavo, tačiau svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti.
2018-08-07

Lietuvių klubo pergalė Rusijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje

Trečiadienį pirmosiose Rusijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse vartininko Žydrūno Karčemarsko ir gynėjo Arūno Klimavičiaus Maskvos "Dinamo" ekipa 1:0 (0:0) nugalėjo Maskvos "Lokomotiv" komandą.Abu lietuviai žaidė visas rungtynes, o pergalingą įvartį aikštės šeimininkams pelnė Dmitrijus Chochlovas (50 min.
2007-04-04

"Vėtros" vienuolikė baigė treniruočių stovyklą Turkijoje

Lietuvos futbolo čempionatui besirengianti šalies pirmenybių bronzos medalininkė Vilniaus "Vėtra" treniruočių stovyklą Turkijoje šeštadienį baigė pralaimėjimu 0:2 (0:0) Maskvos "Dinamo" (Rusija) vienuolikei. Nugalėtojams įvarčius pelnė Dmitrijus Chochlovas (50 min.) bei Igoris Semšovas (67 min.). "Esu patenkintas mūsų žaidimu pirmajame kėlinyje - turėjom iniciatyvą. Varžovus gelbėjo patikimai žaidęs lietuvis Žydrūnas Karčemarskas.