djordjevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „djordjevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „djordjevičius“.

A. Djordjevičius: pažiūrėkite, kiek kartų Lietuva žaidė su JAV

Serbijos vyrų krepšinio rinktinei nepavyko pateikti staigmenos pasaulio čempionate finale Ispanijoje. 5 minutes pirmajame kėlinyje intrigos įnešę serbai krito prieš iš NBA žvaigždžių sudarytą Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) komandą. Po finalo rungtynių vienas garsiausių visų laikų Jugoslavijos krepšininkų, o dabar Serbijos rinktinės treneris Aleksandras Djordjevičius žarstė komplimentus savo komandai: „Džiaugiuosi sukūręs tokią komandą, jos dvasia, pastangomis.
2014-09-15

A. Džikičius: komanda įveikė psichologinį išbandymą

Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo pirmąją pergalę Europos taurės antrajame etape. Sostinės ekipa rezultatu 78:69 palaužė Trevizo „Benetton“ klubą. Vilniečių strategas Aleksandras Džikičius po rungtynių neturėjo didelių priekaištų savo auklėtinių žaidimui. „Aš patenkintas energija, komandiniu krepšiniu, žaidimu, kurį demonstravo mano komanda. Sunkiu metu kiekvienos rungtynės komandai yra tarsi išbandymas, psichologinio tvirtumo testas.
2012-01-24

„Benetton" eksperimentas: komandos vairas patikėtas Serbijos legendai

Trevizo „Benetton“ ekipos vadovai imasi eksperimentų. Komandos vairas patikėtas legendiniam Serbijos krepšininkui 43 metų Aleksandrui Djordjevičiui. 1995 metų Europos čempionato finale į Lietuvos rinktinės krepšį 41 tašką įmetęs ir mūsiškius paskandinęs gynėjas iki šiol trenerio duonos rago tik vieną sezoną, kuomet 2006-2007 vadovavo Milano „Armani Jeans“ krepšininkams.
2011-07-02

A. Džordževičius: 1995 metais buvome geresni už Lietuvos rinktinę

43 metų Serbijos krepšinio legenda Aleksandras Džordževičius (A. Djordjevic) 1995 metų Europos čempionato finalą pavertė vienomis įspūdingiausių rungtynių Europos krepšinio istorijoje . 41 pelnytas taškas į Lietuvos rinktinės krepšį padėjo A. Džordževičiaus ir Jugoslavijos rinktinei iškovoti Europos čempionato auksą, o Arvydo Sabonio vedamiems lietuviams teko tenkintis sidabru. Serbas tiki: Lietuvos rinktinė tuomet buvo gera komanda, tačiau Jugoslavijos buvo geresnė.