distilerija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „distilerija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „distilerija“.
REKLAMA
Idėja savaitgaliui: aplankykite dvarą su išskirtine istorija Idėja savaitgaliui: aplankykite dvarą su išskirtine istorija

Idėja savaitgaliui: aplankykite dvarą su išskirtine istorija

Atvėsus orams daugelis tautiečių užsidaro namuose ir nebenori kišti nosies laukan. Vis dėlto, savaitgalis – puikus metas pailsėti ne tik nuo darbo, bet ir nuo namų bei pamatyti ką nors naujo. Šį kartą siūlome aplankyti greta Vilniaus įsikūrusį Glitiškių kaimą, kuriame stūkso išskirtinis „Padvaisko dvaras“. Autentiška sodyba „Padvaisko dvaras“ nuo Vilniaus nutolęs vos per 25 km, o šalia raibuliuoja Širvio ir Mūsios ežerai.
2023-11-24
REKLAMA
Distilerijos įkūrėjas papasakojo, kaip gimė verslo idėja: teko susidurti su nemenkais iššūkiais  Distilerijos įkūrėjas papasakojo, kaip gimė verslo idėja: teko susidurti su nemenkais iššūkiais

Distilerijos įkūrėjas papasakojo, kaip gimė verslo idėja: teko susidurti su nemenkais iššūkiais

Lietuviai visame pasaulyje garsėja puikiu alumi, tačiau rinkoje vis dažniau atsiranda ir naujų, netikėtų vėjų. Vienas tokių – Arvydo Padvaisko įkurta obuolių vyno spirito gamykla, kurioje galima ne tik paragauti ir įsigyti šio gėrimo, bet ir pamatyti, kaip jis gaminamas. Distilerijos įkūrėjas atvirai papasakojo, kaip gimė verslo idėja, su kokiais iššūkiais tenka susidurti šiame versle ir kokių principų laikantis gaminamas taurusis gėrimas iš obuolių.
2023-11-22

Vaizdelis Kentukyje šokiravo viso pasaulio viskio mėgėjus: to matyti dar neteko

 Viskio gamyba garsėjančioje Kentukio valstijoje nutiko nelaimė, atkreipusi visos pasaulio šio tauraus gėrimo mėgėjų dėmesį. Bardstown’o miestelyje sugriuvus senam, 1940-ų metų statybos sandėliui ant žemės pabiro tūkstančiai pilnutėlių burbono statinių, o dalis spirituotų gėrimų išsiliejo į gamtą. „New York Times“ rašo, kad šiame burbono sandėlyje iš viso buvo laikoma per 18 tūkstančių statinių įvairaus amžiaus distiliuoto burbono.
2018-06-25
Į viršų