diskotekos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „diskotekos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „diskotekos“.
REKLAMA
Viena iš organizatorių Vida Juodvalkienė su diskotekos dalyviais.  (Renginio „Mes – čia“ organizatorių archyvo nuotr.)  Viena iš organizatorių Vida Juodvalkienė su diskotekos dalyviais.  (Renginio „Mes – čia“ organizatorių archyvo nuotr.)

„Mes – čia“ – diskotekos, kuriose neįgalūs jaunuoliai gali atsipalaiduoti

Retas jaunuolis savo gyvenimą įsivaizduoja be pramogų – vakarėlių, diskotekų ir linksmybių su draugais. Tokių norų turi ir psichikos negalią turintis jaunimas, bet pasilinksminti įprastame klube ar bare jie dažniausiai negali. Dvi bičiulės Vida Juodvalkienė ir Ilona Monkevičienė nutarė organizuoti šokių vakarus-diskotekas „Mes – čia“, skirtas psichikos negalią turinčiam jaunimui. Penktadienio vakaras.
2019-02-14

Pasaulio jaunimo dienų dalyviai išleido 160 mln. eurų

Pasaulio jaunimo dienos Madride, kuriose dalyvavo ir popiežius Benediktas XVI, Ispanijos sostinės verslininkams sunešė milijoninį pelną. Madrido verslininkų sąjungos (CEIM) prezidentas Arturo Fernandezas gautas pajamas įvertino 160 mln. eurų. Didžiausios naudos iš katalikiško renginio turėjo maitinimo įstaigų bei viešbučių savininkai.
2011-08-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų