dingo be žinios

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dingo be žinios“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dingo be žinios“.

Radviliškyje mįslingai dingo 11-metis ir jo paauglė sesuo: policija sukelta ant kojų

Šiaulių policija ieško iš namų Radviliškyje išėjusios ir negrįžusios šešiolikametės ir vienuolikmečio. Kaip skelbia policija, Stiklo gatvėje antradienio vakarą, apie 20 val., iš namų išėjo 2008 metais gimusi nepilnametė. Skelbiama, jog ji yra 164 centimetrų ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, apvalaus veido, dažytų, raudonos spalvos plaukų.

Mįslingai dingusio mažeikiškio mama išgirdo šokiruojančią žinią – meldžia padėti: „Skausmas begalinis drasko širdį“

Dvi savaites artimieji negali susisiekti su dingusiu 41-erių šeimos nariu ir  prašo pagalbos. Mažeikiškis išvykęs iš Olandijos ir turėjęs grįžti į Lietuvą dingo be žinios, jokių galimybių su juo susisiekti nėra. Dingusiojo mama pasidalijo nerimastinga žinute. „Mes tik meldžiame, kad jis atsirastų gyvas“, – naujienų portalui tv3.lt sakė dingusiojo mama Sigita.

Policija prašo pagalbos: ieškomas be žinios dingęs vyras

Klaipėdos policija ieško be žinios dingusio vyro. Teisėsaugos duomenimis, 1981 metais gimęs Marius G. yra apie 170 cm. ūgio, trumpų tamsių plaukų, gali mūvėti kamufliažines kelnes ir vilkėti švarką.

Varėnos rajone ieškotas iš namų išėjęs vyras rastas negyvas

Varėnos rajone ieškotas iš namų išėjęs vyras rastas negyvas, pranešė policija. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatas sekmadienį nurodė, kad 1979 m. gimimo vyras rastas šeštadienį apie 9 val. 30 min. Jo kūnas aptiktas Varėnos r. Vydenių sen. Krivilių k., namo rūsyje, rastas ieškoto vyro kūnas. Lavonas be išorinių kūno sužalojimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilkaviškio rajone dingo jaunas vaikinas: šeima su juo negali susiekti jau mėnesį

Penktadienio pavakarę, apie 16.35 val., Marijampolės apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas gavo 1981 m. gimusios moters pranešimą apie dingusį sūnų. Moters teigimu, kad Vilkaviškio rajone, prieš daugiau nei mėnesį 2001 m. gimęs sūnus išvyko į užsienį ir iki šiol nepavyksta su juo susisiekti.

Kauno pareigūnai dėkoja už pagalbą: dingusi moteris rasta

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai pranešė dėkoja už pagalbą. Ieškota moteris rasta gyva ir sveika. Šeštadienį pareigūnai pranešė vykdantys A. P. paiešką. Moteris iš Kauno autobusų stoties spalio 11 d. apie 17.30 val. išvyko į Klaipėdą. Tą pačią dieną 12.30 val. pranešta, kad moteris atsirado.

10-mečio paieška Kaune baigta: vaikas atsirado

Trečiadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai pranešė vykdantys dešimtmečio paiešką. Tą pačią dieną vaikas atsirado gyvas ir sveikas. Nepilnametis trečiadienį, rugsėjo 6 d., apie 08.30 val. Kaune, Juodelynės g., esančioje autobusų stotelėje įlipo į autobusą ir nepasiekė ugdymo įstaigos. Pagalbos šauksmu feisbuke pasidalijo ir vaiko mama. Netrukus naujienų portalui tv3.lt ji patvirtino, kad vaikas atsirado.

Policija prašo pagalbos: Kupiškyje dingo moteris

Kupiškio pareigūnai ieško dingusios be žinios Leonardos Žalytės, praneša policija. Moteris apie 160 cm ūgio, plaukai žili, vidutinio kūno sudėjimo. Galimai apsirengusi tamsiai rudos spalvos striukę (striukės apačioje aplink visą jos apačią prisiūta šviesios spalvos juostelė), juodos spalvos kelnėmis, mūvėti gali juodos spalvos aulinius batus, gali su savimi turėti pilkos spalvos rankinę ir šviesios spalvos šaliką.
Kriminalai 2023-01-30

Beveik savaitę trunkančios aktoriaus paieškos – bevaisės: nerimą kelia iš telefono gauti signalai

Gelbėtojai, ketvirtadienį sudėtingomis oro sąlygomis ieškojo britų aktoriaus Juliano Sandso, dingusio per žygį Kalifornijos kalnuose. J. Sandsas, išgarsėjęs Helenos Bonham Carter personažo mylimojo vaidmeniu 1985 metų filme „Kambarys su vaizdu“ (Room with a View), beveik prieš savaitę dingo ant 3 000 metrų aukščio San Antonijaus kalno, esančio netoli Los Andželo. San Bernardino šerifo įstaigos pareigūnai jo ieškoti pradėjo po to, kai penktadienio vakarą buvo sukeltas aliarmas.
2023-01-20

Dingusių vaikų problema Lietuvoje: draudimais tėvai sukelia priešingą reakciją

Gegužės 25-ąją yra minima Tarptautinė dingusių vaikų diena. Šios dienos tikslas yra ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir priminti apie veiksmus, kurie padėtų užkirsti kelią vaikų dingimams. Šią dieną siekiama atkreipti tėvų dėmesį į turiningą vaikų laisvalaikį, o vaikus informuoti apie pavojus, gresiančius už namų ribų. Dažnai vaikai išeina iš namų, nesulaukę artimųjų palaikymo. Tad, visų pirma, tėvai turėtų skatinti vaikus išsipasakoti, neslėpti nuo jų savo norų.
Aktualijos 2022-05-25
REKLAMA
REKLAMA

Šalia kelio prie Utenos rastas jauno vyro kūnas

Naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 0.40 val., prie kelio Vilnius–Utena rastas vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, kūnas rastas prie šio kelio (89,40 km., prie Utenos) esančiame miškelyje. Pareigūnai nustatė mirusio vyro tapatybę. Jis gimęs 1988 metais. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Pareigūnai patvirtino, kad dėl šio vyro dingimo į juos prieš tai kreipėsi artimieji.

JAV po dvejų metų surasta šešiametė mergaitė: pirmiausia ji pasiprašė į „McDonald's“

Niujorko valstijoje po dvejų metų paieškų surasta šešiametė mergaitė. Tačiau tai – didžiausias džiaugsmas ne jos tėvams, o globėjams. Mat ne kas kitas, o biologiniai tėvai ją ir buvo pagrobę ir kalino slėptuvėje po laiptais. Prieš dvejus metus, būdama vos ketverių, mažylė Paislee dingo lyg į vandenį. Dabar pareigūnai ją – sveiką ir gyvą – rado Niujorko valstijoje esančiame name. Ankšta, nešvari, po laiptais įrengta slėptuvė visą šį laiką ir buvo mažametės kalėjimu.
2022-02-17

Dingusios 19-metės pėdsakų nerado nei kinologų šunys, nei dronai: bylą perėmė sunkių nusikaltimų skyrius

Dar gegužę Kėdainiuose be žinios prapuolusios 19-metės Viktorijos Kulčiūnaitės paieškos nesustoja. Visgi merginos pėdsakų nepavyko rasti nei kinologų šunims, nei dronams. Už šią bylą dabar atsakingi nebe Kėdainių, o Kauno pareigūnai. Ikiteisminį tyrimą birželio viduryje į rankas perėmė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 1-asis skyrius. Prieš tai atvejį tyrė Kėdainių policijos komisariato tyrėjai.

Nerimas Kazlų Rūdoje: pradingo į mokyklą išėjęs 12-metis

Policijos atstovai praneša, kad rugsėjo 24 d. 22 val. 15 min. gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje dingo mažametis. Pirminiais duomenimis, rugsėjo 24 d. apie 8 val. berniukas (gim. 2008 m.) išėjo iš namų į mokyklą ir iki šiol nesugrįžo. Jo buvimo vieta nėra žinoma.

Elektrėnuose mįslingai pradingo vyras: vos dienai išvykusi motina namuose sūnaus nebesurado

Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai daugiau kaip savaitę ieško dingusio be žinios Donato Rulevičiaus. 1990 m. gimęs vyras paskutinį kartą su motina bendravo rugpjūčio 15 d. 16 val. namuose. Kaip tv3.lt pasakojo dingusiojo draugė, Donato mama į namus sugrįžo rugpjūčio 16 d. 16 val. 30 min. Bet namuose sūnaus neberado, jo buvimo vieta nėra žinoma. Ieškomo 30-mečio vyro mobiliojo ryšio telefonas buvo išjungtas.

Nelikite abejingi: kaunietis namo negrįžta jau daugiau kaip savaitę

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai vykdo Tomo Juzikio, gimusio 1992 m., paiešką, su kuriuo nuo rugpjūčio 17 d. nepavyksta artimiesiems susisiekti, telefonai išjungti. Asmenis, mačiusius ar žinančius Tomo Juzikio buvimo vietą bei galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus telefonais (8 700) 60661, (8 37) 303 450 arba rašyti el. paštu julius.

Artimųjų košmaras: Anglijoje pusmetį pareigūnai neranda dviejų vaikų tėvo iš Lietuvos

Anglijoje, Leedso mieste, pastaraisiais metais gyvenęs 41-erių lietuvis Arturas Rej be žinios pradingo 2020 m. sausio 7-ąją. Vietos policija įtaria, kad lietuvis galėjo būti nužudytas, net buvo sulaikyti ir apklausti trys pareigūnams žinomi bei A. Rej pažinoję asmenys. Vis dėlto, netrukus jie buvo paleisti už užstatą. Kita apklausa numatyta tik šių metų gruodžio mėnesį.

Dingo be žinios serialo „Choras“ žvaigždė: jos 4-metį sūnų aptiko vidury ežero valtyje

JAV muzikinio serialo „Glee“ („Choras“) Naya Rivera dingo be žinios, skelbia „New York Times“. Jos 4-metis sūnus buvo aptiktas valtyje viduryje ežero Kalifornijoje.  Vietos policijos teigimu, 33-ejų aktorė trečiadienio vakarą išsinuomavo valtį. Piru ežeras, kuriame buvo aptiktas jos sūnus, yra netoli Los Andželo. Šiuo metu yra tęsiami paieškos darbai, skelbia BBC. JAV žiniasklaidoje rašoma, kad N. Rivera sūnų aptiko žmonės, kurie taip pat plaukiojo valtimi ežere.
2020-07-09

Raseiniuose tėvus iš proto varo maištinga paauglė: vėl teko kreiptis į policiją

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praneša, kad vasario 18-ąją, nuo 1 val. ir 3 val. Raseiniuose iš namų pabėgo nepilnametė. Sunerimę tėvai policijai pranešė, kad iš jų namų išėjo 2003 m. gimusi dukra ir iki šiol negrįžo. Šiaulių policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė naujienų portalui tv3.lt patvirtno, kad mergina tokiomis aplinkybėmis pradingsta nebe pirmą kartą. „Kol kas nėra pagrindo skelbti oficialią paiešką.

Policijos žinia dėl Vilniuje pradingusio jauno vyro

Be žinios dingusio 23 metų Milvydo Gražulio paieškos kol kas vyksta Lietuvoje, bet, anot pareigūnų, situacija netrukus gali pasikeisti. Jau renkami duomenys, kuriuos pasitelkus bus paskelbta ir tarptautinė paieška. Pareigūnų darbą apsunkina viena reikšminga aplinkybė – vaikinas su šeima jokio kontakto nebuvo užmezgęs dar nuo lapkričio 20-sios, tačiau tėvai į policiją kreipėsi tik po to, kai jis nesugrįžo namo net Kalėdoms.

Vilniuje be žinios dingo jaunas vaikinas: šiurpi tyla užtruko per ilgai

Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta pastaruoju metu Vilniuje gyvenusio ir be žinios dingusio 23 metų Milvydo Gražulio artimųjų pagalbos šauksmas. Su vaikinu nei tėvams, nei jo broliui nepavyksta susisiekti dar nuo praėjusių metų lapkričio 20-sios. Tiesa, į policiją tėvai kreipėsi tik po Kalėdų, nes vis tikėjosi, kad ne pirmą kartą dingstantis sūnus atsilieps pats.

Londone be žinios dingo lietuvis

Per pastarąsias savaites viena po kitos pilasi žinios apie tautiečių dingimą Jungtinėje Karalystėje. Deja, ne visų paieškos baigiasi sėkmingai. Penktadienio rytą Anglijos lietuvių grupėse socialiniame tinkle plinta pagalbos šauksmas, kad Londone be žinios dingo lietuvis Ričardas Velička. „Sveiki, žmonės. Dingo draugas Anglijoj. Gal kas matė ir gali padėti. Bet kokios žinios svarbu, mama eina iš proto, paskutinį kartą šnekėjau prieš tris savaites.
Aktualijos 2019-06-29

Policija prašo pagalbos – Trakų rajone dingo moteris

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios Reginos Staniulionienės (gimusios 1950 m.). Praėjusį ketvirtadienį apie 18 val. šešiasdešimt devynerių metų moteris išėjo iš namų Trakų rajone, Onuškyje ir iki šiol į namus negrįžo. Paskutinį kartą moteris matyta tą pačią dieną apie 18 val. Onuškyje, Mokyklos gatvėje. Reginos Staniulionienės požymiai: apie 160-165 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, žilų trumpai kirptų plaukų.
Kriminalai 2019-05-23

Atsirado balandį Londone prapuolęs vyras

Londone be žinios dingęs Nerijus Kirsis rastas gyvas ir sveikas, praneša Lietuvos policija. Mažeikių rajono policijos pareigūnai nuo balandžio vykdė N. Kirsio paiešką. Vyras buvo išvykęs į Jungtinę Karalystę, Londoną, tačiau  Su juo nutrūko ryšys, nebuvo galima susisiekti.
Kriminalai 2019-05-23

Policija prašo pagalbos: Klaipėdoje dingo žmogus

Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Prano Dargio, gim. 1949 m. Vyras iš namų Laukininkų g., Klaipėdoje išėjo 2019 m. gegužės 21 d., apie 11:30 val. ir iki šiol negrįžo. Dingusiojo požymiai – ūgis apie 175 cm, vidutinio kūno sudėjimo, trumpi žili plaukai. Turinčius informacijos apie dingusį asmenį prašome skambinti tel.
Kriminalai 2019-05-22

Be žinios dingo 80-metė. Artimieji prašo pagalbos

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai nuo antradienio vakaro ieško 80-metės Angelės Meškienės. Moteris iš namų Kelmės rajone išėjo antradienio popietę ir nebegrįžo.  Paieškai vykdyti buvo pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi, tačiau kol kas paieška bevaisė.
Kriminalai 2019-05-15

Klaipėdos policija visą naktį ieškojo iš namų išėjusios ir pradingusios 13-metės

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pranešė, kad gegužės 7-sios pavakarę, apie 17 val., pradingo 13 metų mergaitė. Pirminiais duomenimis, ji išėjo iš Laukininkų g. esančių namų ir negrįžo. Artimiesiems su ja susisiekti nepavyko, todėl apie dingimą pranešta pareigūnams. Policija viešino dingusios mergaitės požymius : 1,63 m ūgio, lieso kūno sudėjimo, plaukai – dažyti šviesiomis sruogomis, iki menčių.
Kriminalai 2019-05-08

Vilniuje keistomis aplinkybėmis dingo iš Anglijos Velykoms sugrįžęs lietuvis

Socialiniame tinkle „Facebook“ sparčiai plinta sunerimusių artimųjų pagalbos prašymas padėti surasti mįslingomis aplinkybėmis be žinios pradingusį 40 metų Marių Dobilą. Vyras, anot jų, iš Anglijos į Lietuvą išvyko dar balandžio 14-ąją. Paskutinį kartą su juo, jau pasiekusiu Lietuvą, bendrauta balandžio 17 dieną, bet nuo to laiko Mariaus telefonas yra išjungtas. „Prašau padėkite surasti tėtį. Dingo Vilniuje. Bet kokia informacija svarbi.

Šiaulių policija sukelta ant kojų: dingo paauglys

Lapkričio 19 d. apie 10:30 val. Šiaulių r. sav., Kužių mstl., Ramybės g. iš namų išėjo ir iki šiol negrįžta jaunuolis, gimęs 2006 m. Požymiai: apie 140 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, rudų trumpų plaukų. Vilkėjo rudos spalvos medžiagine striuke su dirbtiniu kailiu ant gobtuvo, šviesiai mėlynos spalvos džinsinėmis kelnėmis, avėjo juodos spalvos batais, su savimi turėjo piniginę, kurioje buvo jo vardu išduotas neįgaliojo pažymėjimas. Išeina ir negrįžta ne pirmą kartą.

Nerimas Mažeikiuose: dingo dvi nepilnametės

Spalio 31 d. gautas pranešimas, kad spalio 30 d., apie 11.45 val., Mažeikiuose, Žemaitijos g., iš namų išėjo ir iki šiol negrįžta nepilnametė (gimusi 2005 m.). Kitą dieną taip pat Mažeikiuose apie 14.00 val., Mažeikiuose, Laisvės g., iš Bendruomeninės pagalbos vaikams centro, išėjo ir iki šiol negrįžta globotinė (gimusi 2003 m.). Abiejų mergaičių intensyviai ieškoma.

Naujausios žinios apie dingusio Igno Rubinsko paiešką iš artimųjų lūpų: košmaras tęsiasi

Naujienų portalui tv3.lt dingusio be žinios Igno Rubinsko žmona trečiadienio popietę patvirtino, kad paieškos Dotnuvėlės upėje net ir pasitelkus profesionalius narus buvo bevaisės. „Šiandien Igno ieškojo tiek artimieji, tiek narai. Specialiai paieškai samdėme profesionalius narus. Buvo viskas patikrinta su specialia įranga, bet jo aptikti nepavyko. Dotnuvėlės upėje jo nėra“, - trumpai situaciją apibūdino moteris.

Vilniuje mįslingai dingo studentas – išjungtas telefonas, ištrinta „Facebook" anketa

Socialiniuose tinkluose plinta skubus pagalbos prašymas. Deividas Undžys internete pasidalijo žinia apie dingusį Giedrių Juškevičių. Nerimą kelią net kelios aplinkybės. Žinia apie dingusį jaunuolį netrukus žaibiškai išplito – ja socialiniame tinkle jau pasidalijo daugiau nei keli tūkstančiai žmonių. Anot pagalbos prašymu pasidalijusio vaikino, Giedrius dingo trečiadienį, jo socialinio tinklo puslapis yra ištrintas. „Dingo jaunas vaikinukas. Giedrius Juškevičius.

Marijampolės policija ir 18-mečio artimieji prašo pagalbos: sėdo prie BMW vairo ir dingo

Marijampolės policijos pareigūnai prašo skubios pagalbos – be žinios itin keistomis aplinkybėmis dingo 18-metis vaikinas. Kaip informuoja pareigūnai, kovo 31 dieną apie 03.45 val. iš namų, esančių Marijampolės sav. Šunskų mstl., šviesios spalvos BMW automobiliu pasišalino nepilnametis Deividas Rožkovas (g. 1999 m.). Išvykdamas vilkėjo šviesios spalvos megztinį, mėlynus džinsus. Vaikinas yra apie 170 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, tamsių trumpų plaukų, už ausies turi randą.
Kriminalai 2017-04-05

Kraupi paieškų atomazga: dingęs be žinios vyras – nužudytas

Nuo kovo pradžios kaip dingęs be žinios ieškotas Giedrius Valiūnas rastas negyvas. Pareigūnų teigimu, pirminė mirties versija – nužudymas. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad vyro ieškojo jo artimieji ir policija. Kaip buvo skelbta anksčiau, vyras gyveno Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Gulbiniškių k., Kadagių g. Kovo 4 dieną apie 16 val išėjo iš Jonavos r. sav., Šveicarijos sen., Gulbiniškių kaimo. Anot artimųjų, su savimi jokių daiktų, asmens dokumentų neturėjo.
Kriminalai 2017-03-20

Pareigūnai ieško mįslingai dingusio jaunuolio: dvi savaitės ‒ jokių žinių

Vilniaus pareigūnai ieško dingusio be žinios Evaldo Steponkaus (gimusio 1992 m.). Kaip informavo policija, lapkričio 16 d. dvidešimt ketverių metų vyras išėjo iš namų Ateities g., Vilniuje, ir negrįžo. Evaldo Steponkaus požymiai: apie 185 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, ovalaus veido, šviesių trumpai kirptų plaukų, mėlynų akių, nešioja akinius. Ypatingi požymiai: ant dešinės rankos dilbio – juoda vilko tatuiruotė, ant nugaros, tarp menčių, ‒ žvaigždės apskritime tatuiruotė.
Kriminalai 2016-12-05

Mįslingai dingusios paauglės ieško jau ketvirtą dieną

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Saulės Rudelytės, gim. 2000 m. Nepilnametė 2016 m. lapkričio 25 d. apie 7.30 val. išėjo į mokyklą ir iki šiol negrįžo į namus.
Kriminalai 2016-11-28

Alytaus policija ieško iš namų išėjusio ir dingusio nepilnamečio

Alytaus pareigūnai ieško nepilnamečio Armando Miglino. Į Alytaus apskrities policijos pareigūnus kreipėsi 63-ejų metų moteris. Ji pranešė, kad lapkričio 20 d. apie 17 val. iš namų esančių Alytaus r., Miroslavo sen., Kumečių k., išėjo ir iki šiol negrįžo septyniolikmetis globotinis Armandas Miglinas.
Kriminalai 2016-11-24

Pareigūnai prašo pagalbos: Klaipėdoje be žinios dingo nepilnametė

Ketvirtadienį Klaipėdoje pradėtas ir atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl dingusios be žinios nepilnametės Samantos Dominykos Sivkovaitės, gim. 2001 m., kurios buvimo vieta nežinoma nuo 2016-11-09. Mergaitės požymiai:  apie 175cm  ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, plaukai juodi, iki pečių, rudos akys. Vilkėjo šviesią žydros spalvos striukę, avėjo šviesiai rudos spalvos batus su kailiuku. Turėjo rudos spalvos kuprinę.

Pareigūnai prašo pagalbos: Vilniaus rajone dingo Saulius Barančiukas

Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Sauliaus Barančiuko (gimusio 1984 m.). Rugsėjo 29 d. trisdešimt dvejų metų vyras išėjo iš namų Daržininkų k., Nemėžio sen., Vilniaus r., ir negrįžo. Jo buvimo vieta giminaičiams nėra žinoma. Sauliaus Barančiuko požymiai: 176 cm ūgio, juodų trumpai kirptų plaukų, melsvų akių. Išeidamas vyras vilkėjo juodą striukę, juodą megztinį su kapišonu, avėjo juodus batus.
Kriminalai 2016-10-14

Vilniuje be žinios dingo jaunas kūrėjas, naujųjų technologijų inžinierius

Praeitą šeštadienį (rugsėjo 3d.) Vilniuje dingo Kiprianas Spiridonovas (g. 1990-09-03). Apie 15 val., pasakęs jog važiuoja paplaukioti ežere, išvažiavo iš Naujininkų dviračiu. Nuo tada draugai ir artimieji jokių žinių nebeturi. Kiprianas – matematikas, muzikantas, aktyvus Vilniuje esančių kūrybinių dirbtuvių, Technariumo, narys, inžinierius.
Kriminalai 2016-09-11

Paieškos baigėsi tragedija: nepilnametis rastas negyvas Vilniuje

Kraupi paieškų baigtis Vilniuje. Sekmadienį Vilniuje miške rastas negyvas nepilnametis, kurio kaip dingusio be žinios ieškojo sostinės policija. Policijos departamento duomenimis keturiolikmečio kūnas irimo stadijoje rastas apie 11 valandą Saulėtekio alėjoje esančiame miškelyje. Įtariama savižudybė. Vaikino buvo ieškoma nuo rugpjūčio 26 dienos.
Kriminalai 2016-09-05

Ieškoma be žinios dingusio Nikolaj Lopuchin

2016-07-31 Klaipėdos apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Nikolaj Lopuchin, gim. 1930, gyvenančio Klaipėdoje. Apie N. Lopuchin buvimo vietą artimieji nežino nuo 2016-07-29. Apranga: šviesios chaki spalvos kelnės, baltos spalvos batai, lengvas mėlynos spalvos megztinis, rožiniai su geltona marškinėliai. Turėjo akinius nuo saulės, mėlyną kuprinę.
Aktualijos 2016-08-01

Pareigūnai prašo pagalbos: dingusios moters pėdsakai veda į Prancūziją

Telšių policija ieško be žinios dingusios Jolitos Lukošiūtės (gimusi 1967 m.). Remiantis Policijos departamento informacija, praėjusiųjų metų rugsėjį moteris galimai išvyko į Prancūzija ir su ja nebepavyksta susisiekti. „Gyventojų, galinčių suteikti bet kokios naudingos informacijos apie galimą dingusiosios buvimo vietą, prašoma pranešti Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK pareigūnams, tel. (8 427) 57032, el. paštu: [email protected] arba Bendrojo pagalbos centro tel.
Aktualijos 2016-05-27

Ieškomas be žinios dingęs Vaidas Norvaiša

Gegužės 17 d., apie 17.00 val., iš namų Mažeikiuose, Draugystės g. išėjo ir iki šiol negrįžta psichinę negalią turintis Vaidas Norvaiša (gimęs 1983 m.). Be žinios dingęs asmuo yra 180 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, vilkėjo juodos spalvos dirbtinės odos striukę, tamsiai mėlynas džinsines kelnes, avėjo juodus batus. Su savimi turėjo pilkos spalvos vyrišką rankinę. Gyventojų, galinčių suteikti bet kokios naudingos informacijos apie galimą dingusiojo buvimo vietą, prašoma pranešti Telšių apskr.
Kriminalai 2016-05-20

Pareigūnai kelia įvairiausias versijas: nepilnametės paieškos Vilniuje intensyvėja

Vilniaus policija ieško dingusios be žinios 17-metės moksleivės Ugnės Rukuižaitės, gimusios 1998 m. Paskutinį kartą su moksleive tėvai buvo susisiekę 2016-05-14 apie 12.37 val. ir žinoma buvimo vieta Vilniuje, S. Staneviaičaus g. Kaip naujienų portalui tv3.lt patvirtino Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, pirmadienį nepilnametės paieška vis dar vykdoma. Keliamos įvairios versijos, tačiau apie jas pareigūnai daugiau nieko atskleisti teigia negalintys.

Vilniuje dingo nepilnametė: ant kojų sukelta policija

Vilniuje be žinios dingo 17-metė moksleivė Ugnė Rukuižaitė. Jos ieško gausios policijos pajėgos. Vilniaus policija ieško dingusios be žinios moksleivės Ugnės Rukuižaitės gimimusios 1998 m. Paskutinį kartą su moksleivę tėvai buvo susisiekę 2016-05-14 apie 12.37 val. ir žinoma buvimo vieta Vilniuje, S. Staneviaičaus g. Ieškoma moksleivė yra apie 162 cm. ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, ilgų tamsių plaukų, akys mėlynos.

Artimieji prašo pagalbos: dingo jaunuolis

Vasario 18 dieną, apie 21.00 val., iš namų Kęstučio g. Gargžduose išvyko į Klaipėdą Gintautas Matulaitis, gim. 1991, ir iki šiol negrįžo. Paskutinį kartą vasario 19 d., apie 05.30 val., jį matė išeinantį iš baro „Kiss“ , adresu Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda.
Kriminalai 2016-02-22

Palangos pareigūnai prašo pagalbos: moteris dingo kartu su mažamete dukra

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios Indros Katkutės, gim. 1988 m. ir jos mažametės dukros Karinos Šablauskaitės, gim. 2009 m. Paskutinį kartą I. Katkutė su dukra matyta 2016-02-08 Palangoje, Klaipėdos pl., tačiau iki šiol į gyvenamąją vietą negrįžo, telefonu susisiekti nepavyksta I. Katkutės požymiai: žemo ūgio, stambaus kūno sudėjimo. Buvo apsirengusi juodos spalvos striuke, tamsios spalvos kelnėmis.
Kriminalai 2016-02-11

Antrąją Kalėdų dieną iš namų išėjo ir be žinios dingo Viktorija Leicmonaitė

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško Viktorijos Leicmonaitės. Gruodžio 28 dieną, į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus, prašydama surasti dingusią dukrą, kreipėsi 33-ejų metų moteris. Ji paaiškino, kad be žinios dingo jos penkiolikos metų dukra. Gruodžio 26-ąją, apie 13 val., motinai pasakiusi, kad eina susitikti su draugėmis, V. Leicmonaitė išėjo iš namų. Apie 22 val.
Kriminalai 2015-12-29

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusio Česlovo Petručio

 Klaipėdos apskr. VPK Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Česlovo Petručio, gimusio 1962-05-12, kuris gydėsi UAB sveikatos centre „Energetikas“, Kuršių takas 1, Šventoji, ir iš gydymo įstaigos savavališkai pasišalino 2015-02-25, nuo 24.00 val. iki 6.00 val. Č. Petručio požymiai: apie 165 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, tamsūs, šiek tiek žilstelėję, plaukai. Jis buvo apsirengęs tamsios spalvos sportines kelnes, žalsvos spalvos megztinį, avėjo šlepetes.
Kriminalai 2015-02-25
Į viršų