diliūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „diliūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „diliūnas“.

Vilniuje tradiciškai paminėta Olimpinė diena

Šeštadienį Vilniuje surengta tradicinė Olimpinės dienos šventė, skirta Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) įkūrimui pažymėti. Pagrindinio 10 km bėgimo nugalėtojais tapo Londono olimpinėse žaidynėse dalyvausianti 31-erių metų šiaulietė Rasa Drazdauskaitė ir 27-erių metų Pakruojo rajono atstovas Marius Diliūnas. R. Drazdauskaitė distanciją įveikė per 34 min. 31 sek.
2012-06-23

Kalėdinio bėgimo dalyviams balos nesutrukdė siekti pergalių

Beveik 700 bėgimo entuziastų antrąją Kalėdų dieną pabiro po Vilniaus gatves. 36-ojo tradicinio Kalėdinio bėgimo dalyviai šiemet varžėsi pusantro, 6 ir 12 kilometrų distancijose. Mažiausi bėgimo dalyviai, vaikai iki 12 metų, draugiškai įveikė 100 metrų, teigiama pranešime spaudai. Visi bėgimo dalyviai, sėkmingai kirtę finišo liniją, buvo apdovanoti atminimo medaliais. Pusantro kilometro distanciją greičiausiai įveikė Donatas Kaminskas iš Vievio.