dileksa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dileksa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dileksa“.

Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė – pasaulio vicečempionai

Penktadienį Danijos mieste Arhuse vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) tapo vicečempionais. Varžybų nugalėtojais tapo Danijos atstovai Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet, o trečią vietą užėmė Giuseppe Longarini ir Katarzyna Kapral iš Lenkijos. Finale taip pat varžėsi dar viena lenkų pora, italai ir vengrai.
2016-11-12

Šokėjai V. Lacitis ir V. Golodneva varžybose Rusijoje – treti

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusių tarptautinių sportinių šokių varžybų „Grand Prix Dynamo 2012“ klasikinių šokių programoje Lietuvos atstovai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva iš Vilniaus „Dileksos“ klubo pateko į finalą ir užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo Rusijos šokėjai Danilas Ulanovas ir Irina Gogoladzė. Varžybose dalyvavo 151 pora.
2012-03-07

Lietuvos šokėjai Europos čempionate – ketvirti

Austrijoje, Welso mieste vykusiame Europos standartinių šokių jaunimo čempionate Lietuvos atstovai, Vilniaus sšk „Dileksa“ sportininkai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė iškovojo 4-ąją vietą. Panevėžio sšk „Rumba“ šokėjai Žymantas Kučikas ir Agnė Pečeliūnaitė užėmė 25-ąją vietą. Čempionatą laimėjo Rusijos sportininkai Artem Bronnikov ir Daria Grishko. Iš viso čempionate dalyvavo 55 šokėjų poros.
2011-06-21

Lietuvos šokėjai laimėjo kylančių žvaigždžių varžybas Londone

Tarptautinėse kylančių žvaigždžių (iki 21 metų) varžybose „Crystal Palace Cup 2011“ Londone klasikinių šokių programoje Lietuvos šokėjai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė iš Vilniaus klubo „Dileksa" tapo nugalėtojais. Lotynų Amerikos šokių programoje dalyvavę lietuviai Deividas Užkurys ir Živilė Vasilaisukaitė iš Kauno „Sūkurio“ klubo pateko į finalą ir iškovojo 4 vietą.
2011-05-23

Lietuvos šokėjai pasaulio čempionate pasidalijo 9-10 vietas

Šeštadienį Danijoje vykusiame pasaulio klasikinių sportinių šokių čempionate Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iš Kauno "Sūkurio" klubo pateko į pusfinalį ir pasidalijo 9-10 vietas. Nugalėjo Vokietijos šokėjai Benedetas Ferudža (Benedetto Ferruggia) ir Klaudija Kėler (Claudia Koehler). Sidabras atiteko Italijos porai - Andrejai Gidžareliui (Andrea Ghigiarelli) ir Sarai Andrakijo (Sara Andracchio), o bronzą pelnė Danijos atstovai - Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet.
2009-11-29

Šešioliktas jubiliejus žymi naujo etapo pradžią

Gegužės 29 dieną, 20 val., klubas „Šokiai.lt“ kviečia į šventinį vakarą „Mes visi įsimylėję šokį“ sostinės muzikiniame teatre „New York“. Renginys skirtas klubo šešiolikos kūrybinės veiklos metų jubiliejui ir naujo etapo pradžiai pažymėti. Sportinių šokių studija „Dileksa“ per 16 metų išaugo iki klubo, kuriame šiandien veikia 37 įvairių šokių grupės, o narių skaičius siekia daugiau nei 600. Naujas veiklos etapas pradedamas su nauju pavadinimu – klubas „Šokiai.lt“ – ir įdomiais projektais.
2009-05-28

Šalies sportinių šokių čempionato auksas – „Sūkurio“ atstovams

Kaune surengto Lietuvos dešimties sportinių šokių čempionato nugalėtojais suaugusiųjų grupėje tapo Valerijus ir Olga Osadčenkos iš Kauno „Sūkurio“ klubo.