differdange

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „differdange“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „differdange“.

„UEFA Futsal Cup“ turnyre – istorinis „Vyčio“ taškas po neįtikėtinos dramos

Kauno „Vyčio“ salės futbolininkai tęsia savo pasirodymą prestižiniame „UEFA Futsal Cup“ turnyre. Preliminaraus atrankos etapo B grupėje Liuksemburge Lietuvos čempionai po neįtikėtinai dramatiškos atomazgos sužaidė lygiosiomis 3:3 su šeimininkais „Differdange“. Skirtingai nei pirmose rungtynėse su grupės favoritais Kosovo „Liburn“, šį kartą „Vytis“ žaidė kiek atsargiau ir susitikimo pradžioje varžovus disciplinuotai pasitiko nuo savo aikštės pusės.
2017-08-25

Dviratininkas E. Šiškevičius iškovojo pergalę Prancūzijoje

Lietuvos dviratininkas Evaldas Šiškevičius („La Pomme-Marseille“) penktadienį laimėjo Prancūzijoje vykusias 27-ąsias lenktynes „Grand Prix de la Somme“. 23-ejų metų lietuvis 201,2 km nuvažiavo per 4 val. 47 min. 10 sek. ir artimiausius persekiotojus aplenkė 4 sek. Broliai Vytautas ir Gediminas Kaupai („Differdange - Magic-Sportfood.de“) užėmė atitinkamai 17-ąją ir 23-iąją vietas. Jie nuo nugalėtojo atsiliko 6 min. 50 sek.
2012-09-15

Dviratininkas G. Kaupas lenktynėse Liuksemburge – 28-as

Liuksemburge vykstančiose 63-iosiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Fleche du Sud“ lietuvis Gediminas Kaupas („Differdange“) po keturių etapų užima 28-ąją vietą. Lenktynių lyderiu tapo Liuksemburgo atstovas Bobas Jungelsas („Leopard-Trek Continental“). G. Kaupas jan pralaimi 8 min. 48 sek. Iš viso klasifikuota 113 dviratininkų. Ketvirtąjį etapą - 14,8 km atskiro starto lenktynes šeštadienį laimėjęs B. Jungelsas distanciją įveikė per 21 min. 2 sek. G. Kaupas užėmė 76-ąją vietą.
2012-05-20

V. Kaupas: „Leopard“ buvo stipriausia komanda šitame ture

Aplink liuksemburgiečius brolius Schleckus suburta „Leopard Trek“ komanda šiemet laimėjo prestižines lenktynes „Tour de Luxembourg“ (2.HC). Pasak Vytauto Kaupo, su jaunesniuoju broliu Gediminu Kaupu atstovaujančiam kontinentinei Liuksemburgo komandai „Differdange“, laimėjusioji komanda yra tikrai verta ir nugalėtojos titulo, ir publikos aplodismentų. „Gerbėjų jie turi tikrai daug, visas Liuksemburgas juos palaikė per lenktynes.

V. Kaupas: Kruopiui trūksta pagalbos iš komandos

Penktadienį ir šeštadienį kartu su Aidžiu Kruopiu „Albert Achterhes Profronde van Drenthe“ (2.1.) lenktynėse (Olandija) dalyvavę broliai Kaupai negali pasigirti aukštomis vietomis. Vienas iš jų – vyresnysis, Vytautas, Liuksemburgo kontinentinės komandos „Differdange“ senbuvis,– taisosi iš po ligos, o kitas – jaunesnysis, Gediminas (buv. „Soenens-Jartazi“),– adaptuojasi prie naujos komandos ir prie naujo tempo.

V. Kaupas: apginti titulą – sunkiau nei jį iškovoti

„Apginti titulą – sunkiau nei jį iškovoti“.– teigia Lietuvos plento dviračių čempionas Vytautas Kaupas, pernai „GP de Nogent-sur-Oise“ lenktynėse (1.2.) iškovojęs pergalę, o šiemet finiše buvęs 28-as (+0 sek.