dienos stacionaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dienos stacionaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dienos stacionaras“.
REKLAMA
Didėsiantis dienos stacionarų skaičius leis patogiau gauti sveikatos priežiūros paslaugas  Didėsiantis dienos stacionarų skaičius leis patogiau gauti sveikatos priežiūros paslaugas

Didėsiantis dienos stacionarų skaičius leis patogiau gauti sveikatos priežiūros paslaugas

Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) įgyvendinant pokyčius, Lietuvoje didės dienos stacionarų skaičius. Išvengiant pacientų guldymo į ligoninę tais atvejais, kai nuolatinė medicininė priežiūra nėra būtina, bus mažinama infekcijų rizika, o pacientai turės galimybę pasirūpinti savo sveikata gyvendami jiems įprastu dienos ritmu. „Dienos stacionaro paslaugos taikomos visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuva.
2023-12-08

Po ligoninėje atliktų procedūrų – tiesiai į namus: SAM siekia, kad tokių operacijų būtų kuo daugiau

Gerinant sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą, gydymo įstaigose populiarėja dienos paslaugos, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Pažymima, kad tai yra itin patogi paslauga pacientams, kurie po atliktų procedūrų gali grįžti ilsėtis į savo namus.

Už nakvynę ligoninėje gali tekti susimokėti: pasakė, kiek tai kainuos

VšĮ Kėdainių ligoninėje įsigaliojo nauja Dienos chirurgijos paslaugų teikimo tvarka. Dienos chirurgija bus vienos dienos paslauga ir, norint likti nakčiai ligoninėje su medikų priežiūra, teks papildomai sumokėti 3 eurus už naktį. Tokį įkainį patvirtino Kėdainių ligoninė.  Dienos chirurgijos paslauga – tai tokia planinė asmens sveikatos priežiūros paslauga, kuri suteikiama pacientui atvykus į asmens sveikatos priežiūros įstaigą vienai dienai.
2022-03-23
REKLAMA
Vaikas (nuotr. 123rf.com) Vaikas (nuotr. 123rf.com)

Nauja paslauga retomis ligomis sergantiems vaikams

Reta liga sergantį vaiką auginanti vilnietė Laura sako, kad anksčiau į Santaros klinikų Neurologijos skyrių periodiniams tyrimams tekdavo gultis bent kartą per metus. „Stengdavomės kartu suderinti keletą svarbiausių konsultacijų su specialistais. Kai reikėdavo apsilankyti Santaros klinikose kitais atvejais, procedūros būdavo tokios pat, kaip ir visiems ligoniukams. Vis dėlto, kai vaikas turi sunkią negalią, toks vizitas yra didelis iššūkis.
2019-03-25

Beviltiškai atsiliekanti Lietuva: per daug lovų ligoninėse, stagnacija ir korupcija

Sveikatos apsaugos srityje Lietuva beviltiškai atsilieka nuo savo kaimynų: investuojama į brangią stacionarią pagalbą – ligoninių išlaikymui – o brangią įrangą perkančios ligoninės patenka į korupcijos rizikos zoną. Taip teigia buvusi ilgametė Kauno 2-os klinikinės ligoninės administracijos medicinai vadovė Rita Banevičienė. „Stacionarų pertekliaus klausimu Lietuva nuo savo kaimynų atsilieka mažiausiai 15 metų. Estija šioje sferoje pertvarkas padarė nepriklausomybės pradžioje ir radikaliai.
Aktualijos 2015-11-19
Į viršų