diego rolanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „diego rolanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „diego rolanas“.

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo trys Madrido klubai. „Atletico“ namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Valensijos „Levante. 33-ąją minutę įvartį pelnė Angelis Correa, 48-ąją – Antoine’as Griezmannas, 77-ąją – Fernando Torresas. „Real“ svečiuose 2:1 (1:0) įveikė „Malaga“. 29-ąją minutę pasižymėjo Isco. Ispanas 63-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Casemiro. 93-ąją minutę „Malaga“ viltis atgaivino Diego Rolanas.
2018-04-15

Ispanijoje – skirtingo sudėtingumo Madrido klubų pergalės

Ispanijoje šeštadienis skirtingai susiklostė Madrido futbolo klubams – „Real“ vargo, o „Atletico“ triuškino varžovus. „Real“ savo stadione 3:2 (2:1) palaužė „Malaga“ futbolininkus. Madrido komanda dukart pirmavo, bet Malagos ekipa lygino rezultatą. Į Karimo Benzemos įvartį (9 minutė) atsakė Diego Rolanas (18 min.), Casemiro (21 mim.) – Gonzalo Castro (58 min.). „Real“ pergalę lėmė klubo simbolis Cristiano Ronaldo.