diego capelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „diego capelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „diego capelis“.

Ispanijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalyje

Trečiadienį sužaistos šešerios pirmosios Ispanijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės.Mačas tarp taurės savininkės "Sevilla" vienuolikės bei vieno čempionato lyderių "Barcelona" klubo baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).Svečiai pirmavo po Prancūzijos rinktinės puolėjo Thierry Henry (23 min.) įvarčio, o rezultatą iki pertraukos išlygino Diego Capelis (43 min.
2008-01-10

Trečiadienį sužaistos šešerios pirmosios Ispanijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės.Mačas tarp taurės savininkės "Sevilla" vienuolikės bei vieno čempionato lyderių "Barcelona" klubo baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1). Svečiai pirmavo po Prancūzijos rinktinės puolėjo Thierry Henry (23 min.) įvarčio, o rezultatą iki pertraukos išlygino Diego Capelis (43 min.