didžiosios britanijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „didžiosios britanijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „didžiosios britanijos rinktinė“.

Į Pasaulio taurę – su vėjeliu: Latvija užsitikrino pirmąją vietą grupėje

Tvirtą pergalę pasaulio čempionato atrankoje iškovojo Latvijos krepšininkai (7-1). Jie tapo nepavejami tiek serbams, tiek graikams ir kitąmet žais pasaulio čempionate.  Pastarieji savo aistruolių akivaizdoje 79:63 (22:17, 18:11, 18:12, 21:23) susitvarkė su Didžiosios Britanijos rinktine (1-7). Nugalėtojus į pergalę vedė 15 taškų įmetęs Rihardas Lomažas (4/7 trit.), po 11 pasižymėjo Martinas Laksa (3/4 trit., 7 atk. kam.) ir Janis Timma (7 atk. kam.). 10 pelnė Dairis Bertanis.
2022-11-14

Svarbiame mūšyje Serbijos rinktinė palaužė britus, bosniai vos neprisižaidė su vengrais

Nelengvą pergalę pasaulio pirmenybių atrankos turnyre iškovojo Serbijos rinktinė (4-3). Pastaroji svečiuose I grupės mače 74:68 (21:20, 17:14, 19:17, 17:17) pranoko Didžiosios Britanijos atstovus (1-6). Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, komandas teskyrė 2 taškai (70:68). Situaciją keitė dvitaškį pataikęs Ognjenas Jaramazas (72:68). Britams užpulti nepavyko, o tašką susitikime padėjo du taiklūs Danilo Andjuščiaus baudų metimai (74:68). Nugalėtojams 15 taškų pelnė Dušanas Rističius ...
2022-11-11

It tarpklasinėse: Italijos rinktinė suniokojo Didžiosios Britanijos krepšininkus

Pergalingai Europos pirmenybių grupių etapą uždarė Italijos nacionalinė komanda (3/2). Pastaroji savo aistruolių akivaizdoje Milane 90:56 (29:20, 18:17, 20:17, 23:2) pranoko Didžiosios Britanijos krepšininkus (0/5), kurie liko be pergalės čempionate ir pasitraukė iš tolimesnių kovų. Tuo tarpu italai žengė į atkrintamąsias varžybas. Vieni iš turnyro šeimininkų fantastiškai pradėjo susitikimą ir šovė į priekį 10-0. Vis dėlto, mačas jau toks lengvas nebuvo.
2022-09-08

Pirmoji kaimynų estų pergalė: pasismagino sutriuškindami britus

Lietuvos kaimynai iškovojo svarbią pergalę Europos krepšinio čempionate. Estai (1/3) rezultatu 94:62 (24:18, 25:18, 29:17, 11:9) sutriuškino Didžiosios Britanijos (0/4) krepšininkus. Estai jau į ilgąją pertrauką išėjo susikrovę nemažą pranašumą (49:36), o grįžę po jos visiškai uždomino. Trečiame ketvirtyje Estijos rinktinė jau pirmavo dvigubai, o ketvirtajame kėlinyje britai net šešias minutes nesugebėjo sukrapštyti pirmųjų taškų.
2022-09-06

Rusijos rinktinė sutriuškino Didžiosios Britanijos krepšininkus

Londono olimpiados atrankai besirengianti Rusijos vyrų krepšinio rinktinė San Antonijuje 87:51 sutriuškino Didžiosios Britanijos krepšininkus. Britų vyr. treneris rungtynėms neregistravo Popso Mensah-Bonsu, Joelio Freelando, Luolo Dengo ir Roberto Archibaldo. Nugalėtojams Timofejus Mozgovas pelnė 16 taškų, Vitalijus Fridzonas - 13, Sergejus Monia ir Andrejus Kirilenka po 11, Aleksandras Kaunas - 10, Viktoras Chriapa pridėjo 9 taškus.
2012-06-26

Britai paskelbė savo sudėtį mačui su Lietuvos rinktine

Didžiosios Britanijos vyrų teniso rinktinės kapitonas Johnas Lloydas paskelbė savo komandos sudėtį kovo 5-7 dienomis Vilniuje vyksiančiam „Davis Cup“ varžybų Europos/Afrikos zonos II grupės pirmojo etapo mačui su Lietuvos komanda.
2010-02-23

Andy's Murray'us Lietuvai ištarė „ne“

„Deviso taurės“ turnyro burtams lėmus, kad šiemet tarpusavyje turės kautis lietuviai ir britai, buvo nemažai šansų, kad į Vilnių atvyks ir ketvirtoji pasaulio raketė Andy‘s Murray‘us. Vis dėlto taip neįvyks. A. Murray'us nepadės britams Didžiosios Britanijos rinktinė į Lietuvos sostinę atkeliaus be savo didžiausios žvaigždės.