Diana Banienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Diana Banienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Diana Banienė“.

Lietuvos bėgimo taurės etapas baigėsi Dirsės ir Banienės pergalėmis

Šeštadienį pačioje Panevėžio širdyje – Senvagėje – surengtas penktasis šio sezono Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas – „Senvagė 2024“. Pagrindinėje 10 km distancijoje savo jėgas išbandė beveik 200 bėgikų, o greičiausias buvo žinomas Lietuvos bėgikas Modestas Dirsė („Top Exchange“). Jis distanciją įveikė per 32 min. 9 sek. ir pasiekė asmeninį rekordą. Tai buvo pirmoji jo pergalė šiame LBT sezone. Prieš tai jis buvo užėmęs antrą ir trečią vietas.
2024-04-06

Rekordinis tempas atnešė pergales: „Vilnius 5000“ laimėjo Diana Banienė ir Robertas Vališauskas

Sekmadienį bėgikai varžėsi ne tik Vilniaus gatvėmis, bet ir „Vingio“ stadione. Įkvėpti keliomis valandomis anksčiau pasaulio 100 km rekordą užfiksavusio Aleksandro Sorokino, „Vilnius 5000“ renginyje dalyvavo beveik 120 bėgimo entuziastų, kuriems sėkmės linkėjo ir pats planetos rekordininkas. Visi nugalėtojų titulai šįkart liko Lietuvoje: 5000 m distanciją greičiausiai įveikė Diana Banienė, Robertas Vališauskas bei „Ereliai Squad“ estafetės komanda.
2023-05-15

Kauno maratonas baigėsi Lietuvos rekordininkės triumfu

Baigėsi sekmadienį vykęs jubiliejinis dešimtasis Kauno maratonas. Populiariausiomis rungtimis renginyje tradiciškai tapo 10 bei 5 km distancijos, kuriose startavo daugiau nei pusė visų dalyvių. Lietuvos 50 km bėgimo rekordininkė Diana Banienė triumfavo penkiskart trumpesniame „Hella 10 km“ nuotolyje. Distanciją ji įveikė per 37 min. 10 sek. bei artimiausią varžovę pranoko daugiau nei 2 minutėmis. „Ši pergalė buvo labai svarbi man asmeniškai.