derrickas brownas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „derrickas brownas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „derrickas brownas“.

Eurolygoje – dar viena neįtikėtina „Barcelona“ pergalė

Viena Eurolygos autsaiderių „Barcelona“ toliau šluoja visus nuo kelio. Šįkart katalonai svečiuose 90:63 (22:17, 18:21, 23:14, 27:11) „suvalgė“ vienus lygos lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, bet vėliau dominavo „Barcelona“. Didžiausias katalonų pranašumas – 33 taškai (88:55). „Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36. „Olympiakos“: Jamelis McLeanas 14 (5/9 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių), Georgios Printezis 14 (5/10 dvitaškių, 5 atk. kam.
2018-03-16

Eurolygoje – rezulatyviausios Jono Mačiulio rungtynės

Rezultatyviausias Eurolygos sezono rungtynes sužaidė Jonas Mačiulis. Krepšininkas iš Lietuvos padėjo komandai laimėti – Madrido „Real“ savo aikštėje 87:68 (20:14, 19:16, 21:17, 27:21) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rimčiau priešinosi pusę kėlinio. Vėliau dominavo šeimininkai.
2018-01-26

Eurolygoje pergalę iškovojo absoliuti autsaiderė

Eurolygoje pergalę iškovojo absoliuti autsaiderė Stambulo „Anadolu Efes“. Ji namie 69:58 (15:18, 14:20, 15:10, 25:10) palaužė Bambergo „Brose“ krepšininkus. Nors šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 13:8, vėliau iniciatyvą perėmė bei nutolo svečiai.
2017-12-29

Du buvę žalgiriečiai džiaugėsi sugrįžimu į Kauną

Ketvirtadienio rytą vienintelėje treniruotėje „Žalgirio“ arenoje plušėjo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai, kurie šįvakar Eurolygos devintojo turo rungtynėse susitiks su Kauno „Žalgirio“ komanda. Turkų ekipoje galima sutikti puikiai Lietuvos sirgaliams pažįstamų veidų – buvusius žalgiriečius – serbą Vladimirą Štimacą ir australą Brocką Motumą. Šie krepšininkai bendravo su „Žalgiris TV“ laidų rubrika #DėmesysEurolygai. „Čia viskas prasidėjo. Kaune pradėjau savo profesionalo karjerą.
2017-11-23

„Žalgirio“ krepšininkai kovos ir su varžovais, ir su nuovargiu

Didžiulė sparta, puiki kova dėl atšokusių kamuolių, skylėta gynyba, prastas taiklumas, nedarnus komandinis žaidimas. Taip galima apibūdinti Stambulo „Anadolu Efes“ komandą, su kuria ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse namie kausis Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Šį ir dar tris 9-ojo turo mačus rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
2017-11-22

Antrojoje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olympiakos“ traukinys nuvažiavo į finalo ketvertą

Pirėjo „Olympiakos“ tapo paskutiniąja Eurolygos finalo ketverto dalyve. Ji penktosiose ketvirfinalio serijos rungtynėse namie 87:78 (25:21, 12:20, 26:17, 24:20) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ir triumfavo 3:2. Šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes bei pirmavo 12:5 (4 minutė). „Anadolu Efes“ antrajame kėlinyje pasivijo varžovus – 25:25 (12 min.), o po pirmosios mačo dalies buvo priekyje 41:37. Itin svarbi rungtynių atkarpa – trečiojo kėlinio pradžia. Ją „Olympiakos“ laimėjo 9:0 (46:41 – 23 min.
2017-05-02

Mantas Kalnietis ir Jonas Mačiulis nežaidė, paskutinioji laimingoji – „Darussafaka“

Penktadienį baigėsi Eurolygos reguliarusis sezonas. Rungtynes žaidė Manto Kalniečio ir Jono Mačiulio komandos. Lietuviai dėl traumų nerungtyniavo, o paskutiniąja ketvirtfinalio dalyve tapo Kęstučio Kemzūros Stambulo „Darussafaka“ (Turkija). M. Kalniečio Milano „Emporio Armani“ (Italija) patyrė skaudų pralaimėjimą – namie 68:91 (21:22, 18:14, 10:29, 19:26) nusileido Kazanės „Unics“ (Rusija). Lietuvio ekipa pirmavo beveik visą pirmąją rungtynių dalį. Antroji tapo visišku krachu.
2017-04-08

Eurolygos rato MVP – rekordus gerinęs Milošas Teodosičius

Milošas Teodosičius gerino rekordus ir tapo 9-ojo rato Eurolygos MVP. Serbas surinko net 34 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o jo atstovaujama Maskvos „CSKA“ 112:84 nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ klubą. Maža to, šiose rungtynėse serbas atliko savo 1000-ąjį rezultatyvų perdavimą. 43 naudingumo balai buvo geriausias rezultatas šio sezono Eurolygoje ir antras per visą „CSKA“ istoriją. Gynėjas pataikė net 5 iš 6 tritaškių, realizavo visus 7 baudų metimus.
2016-11-26

„Cavs“ iškovojo pirmą pergalę, o Ž. Ilgauskas niekuo nenusileido Šakui

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmosiose ikisezoninėse rungtynėse antradienį Klivlendo „Cavaliers“ komanda, kuriai atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, namuose 92:87 (28:24, 17:18, 22:21, 25:24) įveikė Šarlotės „Bobcats“ krepšininkus. Nugalėtojams po 15 taškų pelnė LeBronas Jamesas ir J. J. Hicksonas. Tuo tarpu „Cavaliers“ gretose debiutavęs 37-erių metų veteranas Shaquille'as O'Nealas per 16 min.