Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deriba merga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deriba merga“.

ES ir JAV prekybos sutartis – pelnas ir darbo vietos

Birželio 14 dieną Europos Sąjungos (ES) valstybės narės sutarė pradėti derybas su JAV dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės. Partnerystės tikslas – tarifinių ir netarifinių kliūčių ES–JAV prekybai produktais, paslaugomis mažinimas ir naikinimas bei investicijų skatinimas. Siekiant sklandaus JAV ir ES verslo bendradarbiavimo, ypatingas dėmėsys bus skiriamas skirtingų sektorių reguliavimo proceso suvienodinimui (konvergencijai) ir standartų harmonizacijai.
2013-07-03

M. Pukštas pusės maratono bėgime Jungtiniuose Arabų Emyratuose finišavo 24-as

Ras Al Khaimaho (Jungtiniai Arabų Emyratai) pusės maratono bėgime 24-ąją vietą užėmė Mindaugas Pukštas, distanciją įveikęs per 1 valandą 7 minutes bei 24 sekundes. Bėgimo nugalėtoju tapo naują planetos rekordą pasiekęs Kenijos stajeris Sammy Wanjiru (58 min. 53 sek.). Antras finišavo nugalėtojo tėvynainis Patrickas Makau (59:13), o trečias buvo Etiopijos bėgikas Deriba Merga (59:44). Tarp moterų pusės maratono bėgime triumfavo Etiopijos lengvaatletės.