denisas tkačukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „denisas tkačukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „denisas tkačukas“.

Dviejų Lietuvos gynėjų komanda nugalėjo vienus lygos lyderių

Dviejų Lietuvos futbolo rinktinės gynėjų – Edvino Girdvainio ir Tomo Mikuckio – atstovaujama Tomsko „Tom“ iškovojo svarbią pergalę Rusijoje. Lietuvių komanda trečiadienį namie 1:0 (1:0) įveikė vieną antrojo diviziono lyderių – Samaros „Krylya Sovetov“. Pergalingą įvartį 21-ąją minutę įmušė Aleksandras Sobolevas. Svečiai 53-ąją minutę liko dešimtiese – už antrąją geltoną kortelę iš aikštės išvytas Denisas Tkačukas. Abu gynėjai iš Lietuvos žaidė visas rungtynes. T. Mikuckis 36-ąją minutę įspėtas.