denisas nižegorodovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „denisas nižegorodovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „denisas nižegorodovas“.

Ėjikas Donatas Škarnulis varžybose Prancūzijoje iškovojo 7-ąją vietą

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 8-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose Donatas Škarnulis 50 km distancijoje užėmė septintąją vietą. Tai aukščiausia Lietuvos ėjikų tokiose varžybose užimta vieta. D. Škarnulis nuotolį įveikė per 3 val. 53 min. 43 sek. Nugalėjo rusas Denisas Nižegorodovas - 3 val. 42 min. 47 sek. Iš 41 dalyvio finišą pasiekė 24. Jaunimo varžybose 10 km nuotolyje Genadijus Kozlovskis tarp 43 sportininkų užėmė 14-ąją vietą (44 min. 28 sek.
2009-05-24

Pasaulio sportinio ėjimo varžybose - Lietuvos moterų komanda liko per žingsnį nuo medalių

Rusijoje dvi dienas vyko tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) organizuojamos 23-osios pasaulio sportinio ėjimo taurės varžybos. Ypač sėkmingai 20 km distancijoje sekmadienį startavo Lietuvos moterų komanda, kuri su 61 baudos tašku užėmė aukštą ketvirtą vietą. Galutinėje įskaitoje lietuves aplenkė tik planetos taurę iškovojusios Rusijos (7 tšk.) ėjikės, bei antrą ir trečią vietas užėmusios atitinkamai Portugalijos (24 tšk.) bei Ispanijos (38 tšk.) rinktinės.