demba ba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „demba ba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „demba ba“.

Oscaras iš „Chelsea“ keliasi į Kiniją ir taps brangiausiu futbolininku šalyje

„Chelsea“ patvirtino, kad Oscaras už 61 milijoną eurų keliasi į Kinijos klubą „Shanghai SIPG“. Futbolininkas taps brangiausiu šalyje rungtyniaujančiu žaidėju.
2016-12-23

Kraupu: buvęs „Chelsea“ puolėjas patyrė traumą

Buvęs Londono „Chelsea“ puolėjas Demba Ba, dabar atstovaujantis Kinijos Šanchajaus „Shenhua“ klubui, patyrė šiurpią traumą. Skaudus incidentas įvyko antrajame rungtynių prieš kito Šanchajaus klubo „SIPG“ rungtynes sekmadienį. Šiuo metu rezultatyviausio Kinijos lygos žaidėjo koja lūžo po nesėkmingo epizodo, kuriame puolėjas paslydo, kai Sunas Xiangas bandė perimti kamuolį. Vaizdo įraše aiškiai matoma, kaip koja lūžo, vaizdas – šokiruojantis.
2016-07-18

TOP 10: įspūdingiausi savaitės įvarčiai

Kaip ir kiekvieną savaitę, futbolo naujienų portalas Ivartis.net siūlo pasižiūrėti ir įvertinti „TV Golo“ sudarytą gražiausią savaitės įvarčių dešimtuką. Šį dešimtuką pradėjo puikus „Parma“ puolėjo Amauri smūgis per save. Po to sekė įspūdingas „Nurnberg“ nario Timmy Simonso tolimas įvartis. Į dešimtuką taip pat pateko gražus Demba Ba įvartis į „Manchester United“ vartus ir tiksliai užbaigta Lionelio Messi ataka prieš PSG klubą.
2013-04-06

„Chelsea“ taikinys D. Ba: pinigai man nerūpi

Pastaruoju metu su finansiškai patraukliu perėjimu į Londono "Chelsea" ekipą siejamas "Newcastle United" atakų lyderis Demba Ba tikina, jog nėra "pinigų vergas". Vyriausias "šarkų" treneris Alanas Pardew neseniai dėl nepavykusių derybų pratęsti ateinančią vasarą baigiančio galioti kontrakto sukritikavo jo agentus, kurie, stratego teigimu, pirmiausia žiūri kaip pasipelnyti patiems, o tik vėliau į paties puolėjo perspektyvas.
2013-01-02

„Premier“ lyga: „Newcastle United“ pergalę paleido paskutinėmis rungtynių akimirkomis

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos dvejos VIII turo rungtynės. Pergalę iš savo rankų paskutinėmis mačo akimirkomis išleido „Newcastle United“ futbolininkai, kurie išvykoje su „Sunderland“ ekipa pasidalino po tašką. Svečiai pirmavo po vos 3 minutę įmušto prancūzo Yohano Cabaye įvarčio, tačiau netrukus „Newcastle United“ neteko saugo Cheikho Tiote: futbolininkui daugiausiai geltonos kortelės vertoje situacijoje buvo parodyta raudona kortelė.
2012-10-21

Dramatiška „Everton“ ir „Newcastle United“ dvikova baigėsi lygiosiomis

Pirmadienį sužaistose vienintelėse Anglijos „Premier“ lygos IV-ojo turo rungtynėse nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo. Dramatiška Liverpulio „Everton“ ir „Newcastle United“ dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2. „Everton“ šiame mače pirmavo du sykius: 15 minutę šeimininkus į priekį išvedė gynėjas Leightonas Bainesas, o 88 minutę Victoras Anichebe, tačiau abu sykius „status-quo“ atstatė antrame kėlinyje po keitimo pasirodęs „Newcastle United“ puolėjas Demba Ba.