demarre carrollas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „demarre carrollas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „demarre carrollas“.

Jonas Valančiūnas žaidė nedaug, bet galingai

Jonas Valančiūnas sužaidė galingas 22 minutes ir padėjo komandai laimėti. Toronto „Raptors“ šiąnakt savo aikštėje 116:112 (31:32, 28:32, 25:27, 32:21) įveikė Bruklino „Nets“ krepšininkus. Pirmoji rungtynių dalis vyko atkakliai, o trečiajame kėlinyje svečiai atitrūko, įgiję dviženklę persvarą – 86:72. „Raptors“ varžovus aplenkė ketvirtojo kėlinio viduryje – 100:99. Toronto krepšininkai, likus pusantros minutės, pirmavo 110:103. „Nets“ nepasidavė ir kovojo iki galo, bet šeimininkai atsilaikė.
2018-03-24

NBA trileryje Domantas Sabonis kerėjo universaliu žaidimu ir dėjimais „su mėsomis“

Indianapolyje susirinkę krepšinio gerbėjai pamatė tikrą trilerį, kuris baigėsi laimingai. „Pacers“ po pratęsimo 123:119 (21:28, 20:29, 39:24, 31:30, 12:8) palaužė Bruklino „Nets“. Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes – pirmojo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą (21:9), o antrojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 19 taškų (54:35). „Pacers“ į šturmą kilo trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo 11:0 (52:57). Ketvirčio pabaigoje Darrenas Collisonas tritaškiu persvėrė rezultatą (69:68). Ketvirtojo kėlin...
2017-12-24

NBA. Lietuvių šansai pirmajame atkrintamųjų etape ir balai už reguliarųjų sezoną

Abu kovas NBA tęsiantys lietuviai – Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas – sužaidė pirmąsias atkrintamųjų varžybų rungtynes. Krepšininkų komandos mačus pralaimėjo.
2017-04-17

JV svariai prisidėjo prie pergalės, bet lemiamo kėlinio nežaidė

Jonas Valančiūnas buvo netoli dvigubo dublio ir svariai prisidėjo prie Toronto „Raptors“ pergalės. Kanados komanda namie 113:105 nugalėjo Filadelfijos „76ers“. J. Valančiūnas atkovojo ginčo kamuolį prieš Richauną Holmesą. Tačiau rungtynių pradžia buvo geresnė svečiams. Jie tritaškiu pelnė pirmuosius taškus ir pirmavo 3:0, 5:2, 12:9. Prasidėjo permaininga kova.
2017-04-03

Jonas Valančiūnas devintose rungtynėse iš eilės surinko dviženklį taškų skaičių

„Toronto Raptors“ (10-6) su Jonu Valančiūnu eilinį kartą įveikė „Milwaukee Bucks“ (6-8). Išvykos rungtynes „Raptors“ laimėjo 105:99 (27:24, 20:18, 26:25, 32:32). „Raptors“ laimėjo jau 11 iš paskutinių 12-likos tarpusavio rungtynių su „Bucks“. Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje sugebėjo panaikinti 10 taškų deficitą ir likus žaisti 1 min. 27 sek. išsiveržė į priekį 96:95. Tačiau Kyle'as Lowry ir DeMaras DeRozanas ištempė „Raptors“ į pergalę. Jonas Valančiūnas per 31 minutę pelnė 12 taškų.