demarcus cousinsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „demarcus cousinsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „demarcus cousinsas“.

„Warriors“ numetė eilinę bombą: NBA čempionus papildė dar viena žvaigždė

NBA lygą sudrebino netikėtas DeMarcuso Cousinso pasirinkimas. Aukštaūgis „spjovė“ į didelius pinigus ir susitarė su Oklando „Warriors“ komanda dėl vienerių metų 5,3 mln. JAV dolerių vertės kontrakto. Krepšininkas praėjusio sezono nebaigė dėl plyšusios Achilo sausgyslės ir lieka neaišku, kad galės grįžti į aikštę. Prisivilioje D.Cousinsą „Warriors“ tapo praktiškai neįveikiami, o jų startinį penketuką gali sudaryti tik žvaigždės.
2018-07-03

Donatas Motiejūnas vėl nežaidė

NBA lygoje pralaimėjimą patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“. Ji namie 110:117 nusileido Čikagos „Bulls“. Šeimininkų gretose nuo atsarginių žaidėjų suolo nepakilo lietuvis Donatas Motiejūnas. „Bulls“ rungtynes pradėjo 4:0, bet „Pelicans“ rezultatą išlygino – 6:6 (4 minutė). Tada Čikagos krepšininkai spurtavo 6:0 (12:6 – 5 min.). 14-ąją minutę skirtumas išaugo iki dviženklio – 32:21. Trečiajame kėlinyje „Bulls“ persvara tapo rekordine – 72:53 (28 min.