Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dele ali“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dele ali“.

„Nike“ reklama-išdavikė: „Liverpool“ žvaigždė kelsis į Barseloną

„Liverpool“ superžvaigždė Philippe Coutinho - jau „Barcelona“ narys. Tą galima laikyti faktu, jeigu patikėsime „Nike“ reklama, išdavusia galimą sandorį tarp dviejų superklubų. Brazilas jau nuo praėjusios vasaros buvo siejamas su „Barca“, bet visi katalonų pasiūlymai atsimušė į „Liverpool“ sieną. Tačiau dabar atrodo, kad anglai galiausiai pasidavė - „Nike“ oficialiame savo tinklalapyje išplatino reklamą, kviečiančią įsiygti „Barcelona“ marškinėlius su Ph.Coutinho pavarde. „Ph.
2018-01-02

Praėjusio sezono lyderių mūšio baigtį nulėmė gynėjo įvarčiai

Krašto gynėjas Marcosas Alonso įmušė dublį ir padėjo Anglijos čempionams iškovoti pirmąją sezono pergalę. Londono „Chelsea“ svečiuose 2:1 (1:0) parklupdė vicečempionus – to paties miesto „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. „Chelsea“ privalėjo reabilituotis. Čempionai sezoną pradėjo sensacingu pralaimėjimu – pirmajame ture namie neturėjo jokių šansų su „Burnley“ ir nusileido 2:3. Šįkart aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę.
2017-08-20

Vicečempionai turėjo vargo su naujokais

Sekmadienį nelengvą pergalę „Premier“ lygoje iškovojo Anglijos vicečempionė Londono „Tottenham Hotspur“. Ji I turo rungtynėse svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo po metų pertraukos į lygą sugrįžusius „Newcastle United“ futbolininkus. „Tottenham Hotspur“ su varžovais turėjo vargo, bet jų dalią palengvino Jonjo Shelvey. Jis 48-ąją minutę grubiai prasižengė prieš Dele Ali ir buvo pašalintas iš aikštės. Nelaimėlis 61-ąją minutę išvedė Londono futbolininkus į priekį.